Відповів всім• 08 января 2024

Допоможіть порадою. Не засуджуйте( Народила від чоловіка набагато старшого. Як

Як далі, не знаю. Мені було 20, коли почала роман з цим чоловіком. Він набагато старший за мене. Одразу скажу, якби я була по той бік екрану - я б теж подумала що пише якась маргіналка чи шось таке. Я не з бідноі родини, досить симпатична, але так склалось що завагітніла від нього. Жити з ним не хочу. Деколи бачу тут теми про різниці в віці у людей 12,15,18 років…. Та якби ж 🤦‍♀️ Я не буду казати точну цифру, бо соромно навіть психологу розказувати. Різниця більше ніж 25 років. Мені було 20, йому вже більше набагато ніж 45. Звучить дико, але дитина є. Я не знаю як мені бути. Кохала… завжди усміхалась і заздрила тим хто писав тут теми про своі «переживання» за різницю у віці, яка навіть близько не така як в нас 🤦‍♀️ люди, що мені робити?
Алгонавт• 08 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
ага. рассказали. никого с детьми сейчас нет. а женятся только миллионеры и только на бездетных.
Нет. Но автор наверно второго деда -физрука не хочет. А ее одногодкам она и даром не сдалась после родов.

Я тут Живу• 08 января 2024
Ответ дляТам-тарарам
Автор, співчуваю. Якщо по темі, то я б жила з цим чоловіком сім´єю. Чоловіки довго не живуть. До 75 середньо. Дайте дитині можливість жити в повноцінній сім´ї, дитина не буде звертати увагу на вік - тато є тато. Потім знайдете собі іншого чоловіка
Поки він доживе до 75, він з автора всі соки випʼє. Може і до 90 жити. Автор загнеться з таким.
Он вище давали гарну пораду. Щоб переводила чоловіка в розряд батька дитини і все. Ніякого сексу, ніяких відносин. Лише дружні, просто батьки.
Усміхайлик• 08 января 2024
Ответ для40каградусная
Об этом надо было думать прежде чем рожать и про какую такую неземную любовь вы говорите , если не живете вместе и вам очень стыдно , что родили от такого старого . Когда любят , то и близко такого нет .
У вас скорее отклонение какое-то в психике , сходите к психиатру !
ой, все такие умные в 20 лет были. хорошо, когда тренер не влюбился, а жила сама.
40каградусная• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Зовнішньо я дуже симпатична, як при знайомстві з кимось я буду казати що в мене дитина від чоловіка який настільки старший?
Вибачте що можливо виглядаю дурною, можливо в майбутньому я буду сама сміятись з себе, але зараз якось так
Кажіть що то дід малого 🤣
Усміхайлик• 08 января 2024
Ответ дляАлгонавт
та не судите всех по себе. если вы никому не нужны, то автор еще и замуж выйдет
ДА да да• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Ось я і не хочу мати того «анамнезу» (( Ніби все добре, молода, гарна, не бідна, вільна, а батько дитини на 31 рік старший Можливо просто з часом в мені буде жіноча впевненість в собі і я не буду соромитись?
Срочно до психолога,пропрацюйте. У Вас все життя попереду,а Ви самі себе гнобите. На Вашому шляху ще будуть гнобителі,хоч самі себе не заганяйте. І інтим прибрати,все.
автор Відповів всім • 08 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Я не планую заміж ближчі роки. А от після 30 хотілося б вже, я не шукаю зараз собі 23 річних однолітків. Але я ніколи не хотіла рано заміж.

Усміхайлик• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
ну, как судьба сложится, так и будет. может в 25, а может и в 35, как Меган Маркл, выйдете за принца. а Камиллу, жену Чарльза видели? вот кто мог бы женится на любой молодой и озорной. а он выбрал Камиллу, потому что это любовь.
40каградусная• 08 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Для меня в 20 были старыми даже тридцатилетние , на деда за 50 я бы и не посмотрела , это точно вопрос к психиатру , если тянет к таким
Усміхайлик• 08 января 2024
Ответ для40каградусная
та то вам мускулистый дед не попался))
40каградусная• 08 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
та то вам мускулистый дед не попался))
Мне попался такой муж , всего на 2 года старше , зачем мне дед был , я в их сторону и не смотрела .
Усміхайлик• 08 января 2024
Ответ для40каградусная
вы молодец
Алгонавт• 08 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
та то вам мускулистый дед не попался))
Кстати если дед у автора вдруг получит инвалидность, то она как супруга обязана его будет содержать до конца своих дней. Так что дед ее не дурак раз сиделку себе уже готовит.
автор Відповів всім • 08 января 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Я так і хочу
Я молода, гарна, вільна, є житло, дитина. Був роман з дорослим чоловіком і народилась дитина. Через різницю в 31 рік ми не стали сім‘єю, а лишились в близьких стосунках (просто як батьки дитини) і нічого «забруднюючого» мене не сталось.

Якось так? 🫣
автор Відповів всім • 08 января 2024
Ответ дляАлгонавт
Я не заміжня за ним і не збиралась
Покращена• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Я відповіла вище - він допомагає, від дитини не відмовляється, все купує, він дуже хороша людина.
Він хороша людина? 3 рази ха ха. Ну ок, захотів молодого тіла, розумію. Дитину навіщо робив? Ви молода, дурна, а він то дорослий чоловік нічого не розумів?
курасаны• 08 января 2024
Мені 43, в цьому році буде 44 . Я активна, займаюсь спортом. Виглядаю років на 35. Дякую генетиці і косметології.
У мене знайомі віком 27-33 роки, просто як старі бабці. Тільки б випити, поїсти, поспати. З зайвою вагою і нпдоолянуті. Виглядають 45+.
Мій колишній начальник займається спортом, дбає про зовнішній вигляд, здоровий спосіб життя. Йому 63.
Він і на 50 не виглядає, активний, сучасний...
Я до чого веду -цифра, це така єрунда. Ваш одноліток через років 10 може виглядати як чоловік на 50 років.
Все залежить від людини. Я б взагалі не парилася стосовно віку.
Автор, я зрозуміла цифру різниці в віці, але це просто цифра...
Безпорадна Кроко• 08 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
нет. вы сами себя загоняете в эту калюжу.
в телеграмме сейчас разгоняют истерику на бывшую стриптизершу, которая в порно снималась. вышла замуж, родила детей, с мужем держат ферму и ведут блог. так там раскопали ее видео, скрины шлют. а она - да, это мое прошлое, я жалею. а настоящее вот такое.
и все. поскакали-поскакали, только подписчиков прибавили ей.
потом, вот Амаль Алламуддин влюбилась в Клуни, ему уже тоже под 60 и ничего. а она сама богата и из богатой семьи, явно не деньги были в приоритете. красотка, могла бы себе и ровесника найти.
а любовь, она такая
Вы, конечно, привели пример. Клуни.
Усміхайлик• 08 января 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вы, конечно, привели пример. Клуни.
а что с ним не так? Амаль адвокат или юрист в высших кругах, международник, представитель Америки где то там. могла себе в свои 30 и не деда найти

Бабка_в_кедах• 08 января 2024
Ну то хай к вашої дитини буде батько. Нехай допомагає, і виховує. При його бажанні. Шлюб не обов´язково. Дитина вже є. Її назад не запихнеш
Безпорадна Кроко• 08 января 2024
Ответ дляДА да да
Автор,досить цих жалкувань і самозагноблення. Чоловік молодше не стане. Так,на Вас можуть тикати пальцем,так дитині в садку і школі казатимуть,шо дідусь прийшов. Так,Ваші подружки молоді красуні вчаться чи працюють,їздять десь, у Вас в анамнезі стариган.Так,воно Вам мулятиме,Вас можуть шпиняти,дитина може комплексувати.Тепер Ви це зрозуміли остаточно і Вас криє.
Але це невірний шлях,треба рухатися вперед і жити з тим що є. А не гнобити себе.
Закінчуйте навчання,розвивайтеся,робота,подорожі,розвиток дитини і тд. Рухайтеся вперед.
Батька дитини переводьте в розряд виключно батька,хай займається. Він спортивний,ліпідограма добра,він ще цю дитину підійме і вивчить,це його новий смисл життя,будуть і сили і гроші заробить.
А от сексу з ним не треба Вам мати,все,відсікайте цю енергетичну кормушку дядькові, хай буде чудовим батьком.
Хороший коммент.
Миззери• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Ну то врите что ровесник , тип ваши ухажерка будут встречи с отцом ребенка искать
Говорите погиб , что угодно если вам это прям жизни не дает
ДА да да• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Я так і хочу

Якось так? 🫣
Розумничка,саме так. Як дитина може забруднювати впринципі?
Усміхайлик• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Я так і хочу

Якось так? 🫣
так. вы грязь ищите где то в своей голове. а люди женятся иногда просто удивляешься. в Америке есть сиамские близнецы, 2 сестры, одно тело, 2 головы. вышли замуж.
автор Відповів всім • 08 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Знаю, але не дуже хочеться порівнювати себе з такими 🫣
Алгонавт• 08 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Удалено администрацией...
Усміхайлик• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
потому что у вас все гораздо лучше. и про возраст отца ребенка тоже не обязательно всем сообщать, как что то из ряда вон.
не сошлись характерами - тоже хорошее объяснение
Усміхайлик• 08 января 2024
Ответ дляАлгонавт
Удалено администрацией...
а вы одинокая. и что?
месяцкие• 08 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Не одружений, фітнес тренер. Дітей немав до цього. Мене ще мучить це - я його кохала, але мені боляче що між нами така різниця, я б все віддала щоб ця різниця між нами була б хоча б на 10-12 років менша.
У Юли Высоцкой разница с мужем больше,чем у вас. У Галкина и Пугачевой тоже разница больше.Живите для себя и ребенка.
Алгонавт• 08 января 2024
Ответ дляУсміхайлик
Короче у автора единственный шанс отвязаться от такого прошлого -стать вдовой.
Дед все равно будет приходить к ребенку и участвовать в его жизни. Шило не утаишь.
И таки это отклонение по собственной воле ложится под дела да еще и ребенка от него рожать. Такие маргинальные истории доя ток-шоу на СТБ)