Радикальная• 08 января 2024

Чого воно в житті так?

От дивлюся на багатих людей з мого оточення, ну от нічим не допомагають близьким, батькам. Все собі і собі. (я пишу не про свою родину уточню, а просто про людей, яких знаю). А я навпаки.. так хотіла б допомогти всім своїм рідним фінансово і допомагала б кожного місяця, а просто немаю чим, хочеться вити від безпорадності. Хотілось би і подарунки та навіть всім би по машині купила. Ніколи нічого не шкода для нікого, але в мене нічого нема, а в тих хто має я бачу для рідних взагалі не стараються. Я не заглядаю в чужі гаманці просто думаю чого в них така можливість є і вони не допомагають а я хотіла б та нема можливості (
Щастя-здоровля• 08 января 2024
Может их родные не нуждаются)

Ваша прЭлесть• 08 января 2024
В моем окружении все очень обеспеченные и все помогают родителям, братьям-сестрам
Like-995b• 08 января 2024
Вы так рассуждаете именно потому, что у вас ничего нет
Столічна штучка• 08 января 2024
У нас есть возможность помогать и мы помогаем. Мужа маму муж содержит полностью, и это не тарелка супа, а полноценно, последние айфоны, путешествия и тд. Я своим тоже помогаю и много всего оплачиваю
автор Радикальная • 08 января 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Может их родные не нуждаются)
Так от знаю що нуждаються,
Столічна штучка• 08 января 2024
Ответ дляРадикальная
Так от знаю що нуждаються,
Мне кажется, что Вы слишком много знаете и судите о других людях. Если бы это время и силы направили в нужное русло - гляди и деньги появились бы
Мульйонерша• 08 января 2024
В смысле возможность у них есть? То есть деньги не были лично заработаны, а просто возможность их получить подвернулась? Чтоб машины всем покупать, нужно нехило так *башить
Мамина корзиночка• 08 января 2024
От тому у вас і нема нічого, бо ви все іншим. А у них є - бо вони все собі. А роздавали б - то і вони швидко дуже лишились би без нічого, будь у них і мільйони спочатку.
Люди жадібні… їм дай спочатку планшет, потім машину, потім відпустку на Мальдівах, потім квартиру посеред Києва … достатньо ніколи не буде, більше за те - ви ще і погана були б врешті
Муркамурковна• 08 января 2024
У вас позиція не дитини, а мамки для батьків, так неможна.. Спочатку ви собі, а потім іншим

Попа как у Кардашьян• 08 января 2024
У жлобей всегда всё есть, потому что они жлобы
автор Радикальная • 08 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В мене взагалі немає жадності. От взагалі
Я не хвалюся але я ніколи нічого нікому не пошкодую. Останнє віддам куплю аби порадувати когось. Бо собі думаю мене ті пару грн не врятують а брату приємно буде
побольшомусекретику• 08 января 2024
Ви так кажете, тому що розпоряджаєтесь своїми уявними грошима. А у друзів гроші реальні, зароблені. Ви спочатку заробіть, а потім подивитесь чи будете витрачати наліво направо.
Like-995b• 08 января 2024
Ответ дляРадикальная
Пару гривен?) ну вы меценат
ВсеПроВсехЗнаю• 08 января 2024
Класно бути щедрою за чужий рахунок, ви заробіть спочатку а потім будете розпоряджатись - мільйон туди, мільйон сюди, як кажуть дурний думкою багатіє
Трахтибидох• 08 января 2024
Коли заробляэш розумієш що і багато з близьких теж могли б напрягтись але не хочуть. Не беру старих хворих і т п, але тягнути до рівня що сама маю не буду
Аноним ФЕЯ• 08 января 2024
Вот поэтому у них есть, а у вас нет! Если всем раздавать, ничего не будет, увы…
Лялькодзьоб• 08 января 2024
Посадити собі на шию дармоїдів і забезпечувати їх усім - не краща ідея
Трахтибидох• 08 января 2024
Ответ дляРадикальная
Вам треба якось заробляти чужу прихильність з допомогою грошей ? Ваш брат та батьки і так мали б вас любити
Відморожена• 08 января 2024
Поэтому они богаты не раздают направо и налево все

осень харашо• 08 января 2024
Ответ дляРадикальная
так вам немає на чому проявляти жадібність, вам же нічого віддавати.
Пару грн віддати - це про щедрість?
автор Радикальная • 08 января 2024
Ответ дляосень харашо
Пару грн віддати - це про щедрість?
Я написала пару грн це може бути 2000-3000.
Трахтибидох• 08 января 2024
Ответ дляРадикальная
Я вас розумію, коли в мене не було тих зайвих 2000-3000 то я теж хотіла всіх обдаровувати і машини б купляла. Але потім працюєш, заробляєш і розумієш що вже не так і хочеться.
осень харашо• 08 января 2024
Ответ дляРадикальная
ви просто так даете рідним по 2000-3000 грн?
Борщичок• 08 января 2024
Ответ дляРадикальная
От того у вас нічого і нема
Вам же нічого для себе не треба