Психологічка• Изменено 10 января 2024

Як ви будете реагувати в такій ситуації, коли за вашою спиною...

Ви йдете по вулиці, на вас теплі балонові штани, які при русі видають характерний звук, коли штанина об штанину треться , про кожному кроці таке собі ’швіть-швіть’. Попереду вас йде компанія підлітків, хлопці з дівчатами, щось там сміються, ви йдете в більш жвавому темпі, і коли їх обганяєте, вони трошки притихають і потім фокусуючись на вас, починають повторювати звук, який видають ваші штани з кожним кроком, і озвучують вам спину це ’швіть-швіть і підхіхікують з цього.

Яка була б ваша реакція в цей момент, на те, що вашу ходу так передразнюють? Будете мовчки йти далі, чи розвернетесь і поясните їм що до чого?
Результат:
вже голосів: 454
428 (94.27%) Буду мовчки йти далі
26 (5.73%) Розвернусь і поясню що до чого
Куратор дебошей• 10 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Так в мене нема однозначною думки з цього приводу, тому і цікавлюся. Як повинна діяти жінка, коли з неї відверто регочуть в тому контексті.
В посте «пидхихикували», а теперь уже ржут?

МадамОхмури• 10 января 2024
Ответ дляЗ бісиками
То у вас занижена. Не ходити в штанах, щоб в очах підлітків не бути опудалом 🥴 Скажу по секрету, навіть зараз, якби ви не старались не ходити в таких штанах, ви все одно опудало в очах підлітків.
Вы меня не поняли )
Хожу во всем, что хочу. Шуршащие штаны терпеть не могу из-за звука
Накладні мюслі• 10 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Ну це вже не зовсім такі прям малі діти, років по 15-17
Ви їм поясните, вони вас пошлють, і буде вам ще одна тема для Советчици.
Накладні мюслі• 10 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Більше не надягати ці штани, щоб ніхто не подумав з неї сміятися. Автор, якої відповіді ви чекаєте? Мені би було все рівно, я б їм посміхнулась у відповідь, і пішла далі. В житті більше справ немає, чи самого життя немає?
Зараз все скажу• 10 января 2024
Якщо я в гуморі могла б з ними посміятись. Якщо без настрою, мовчки піду далі.
Доль Чекомбана• 10 января 2024
Я бы отшутилась, например: Рада, что мои штаны вам подняли настроение, специально для этого их и надела.