Психологічка• Изменено 10 января 2024

Як ви будете реагувати в такій ситуації, коли за вашою спиною...

Ви йдете по вулиці, на вас теплі балонові штани, які при русі видають характерний звук, коли штанина об штанину треться , про кожному кроці таке собі ’швіть-швіть’. Попереду вас йде компанія підлітків, хлопці з дівчатами, щось там сміються, ви йдете в більш жвавому темпі, і коли їх обганяєте, вони трошки притихають і потім фокусуючись на вас, починають повторювати звук, який видають ваші штани з кожним кроком, і озвучують вам спину це ’швіть-швіть і підхіхікують з цього.

Яка була б ваша реакція в цей момент, на те, що вашу ходу так передразнюють? Будете мовчки йти далі, чи розвернетесь і поясните їм що до чого?
Результат:
вже голосів: 454
428 (94.27%) Буду мовчки йти далі
26 (5.73%) Розвернусь і поясню що до чого
Непереможна• 10 января 2024
Если вы обращаете на это внимание, то вы их ровесник

Леннон_Жив!• 10 января 2024
Вам сколько лет?
автор Психологічка • 10 января 2024
Ответ дляНепереможна
Ну на це важко не звертати уваги, це можна про себе ігнорувати, але без уваги це точно не буде
Фляшка на трьох• 10 января 2024
Зі стадом краще не спілкуватися. Їх багато, ви одна. Ну і на справді вони нічого не зробили. Їм нема чим себе зайняти. Розважаються як можуть
ГендиреХтор• 10 января 2024
Не поняла … а что можно объяснить взрослым детям, когда им охота поржать?
автор Психологічка • 10 января 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Вам сколько лет?
Як різниця, просто бачила таку ситуацію, коли жінка так обійшла компанію, і вони гучно сміялися з цього звука штанів і передразнювали.
БеллаДонна• 10 января 2024
Не раз такое было. Было что сидела в кофейне разговаривала с подругой, а подростки повторяли слова за нами - кривляли. Вообще все равно. То я еще с детьми буду выясняться, делать мне нечего. Ну весело им от этого - да пожалуйста, мне этот детский сад никак не мешает

Кондуктор автобуса• 10 января 2024
Тю нет мне пофиг главное мне тепло!!
автор Психологічка • 10 января 2024
Ответ дляБеллаДонна
Ну це вже не зовсім такі прям малі діти, років по 15-17
Надежда наш компас• 10 января 2024
А шо нада пояснювать?
Летюча помилка• 10 января 2024
Вы как девочка закомплексованная 13 лет сейчас пишите.
ГендиреХтор• 10 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Так они со всего ржут. Они же толпой и хотят веселухи. При чём здесь женщина со своими штанами?
Баба Йога• 10 января 2024
Я б их пропустила вперед. Не люблю, когда за спиной шушукаются и смеются.
Папина дочка• 10 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
можна вівса запропонувати, мій дідусь його завжди своїй кобилі у відерко насипав, коли вона іржала
Освічую темряву• 10 января 2024
Підліток найдебільнвша істота . Тримайтесь подалі
автор Психологічка • 10 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
Тому що була реакція конкретно на її рухи.
Папина дочка• 10 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
дійсно, а ще декотрі заради ржання забивають насмерть
автор Психологічка • 10 января 2024
Ответ дляНадежда наш компас
А шо нада пояснювать?
От і питаю, що ви будете пояснювати, коли з вас регочуть підлітки
автор Психологічка • 10 января 2024
Ответ дляЛетюча помилка
А Ви мовчки йдете далі?)

ГендиреХтор• 10 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Ну если Вы это готовы предложить, тогда придётся с собой ведро овса носить. Или Вы просто языком почесать, а как до дела, то исполнить предложенное не сможете?
Санька-4b93• 10 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Мудрая женщина
БезникаяЯ• 10 января 2024
Ответ дляПсихологічка
По идее если человек самодостаточный ему не будет обидно от этого. Если обидно- проблемы с самооценкой.
Напомнило как мы с собакой шли, а прямо в полметра сзади две большие дворняжки лаяли и бежали за нами. Она шла ей пофиг, через несколько минут просто оглянулась - они сразу отскочили, вот думаю мне бы такую самоуверенность как у неё.
Надежда наш компас• 10 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Скажите хоть, что надо пояснювать, буду знать.
Відморожена• 10 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Точно ровесники!
автор Психологічка • 10 января 2024
Ответ дляВідморожена
Точно ровесники!
Тут весело, а на вулиці будете мовчки йти далі
ГендиреХтор• 10 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Пипец… ото у Вас страхов 😳
Бася Фельдман• 10 января 2024
Ответ дляПсихологічка
А Ви мовчки йдете далі?)
Ну, можете попытаться провести с ними воспитательную беседу...
Только ЗАЧЕМ?
Відморожена• 10 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Да, я такой ответ и выбрала.
Меня не задевает подростковая дурость.
автор Психологічка • 10 января 2024
Ответ дляБася Фельдман
Только ЗАЧЕМ?
Так в мене нема однозначною думки з цього приводу, тому і цікавлюся. Як повинна діяти жінка, коли з неї відверто регочуть в тому контексті.
Надежда наш компас• 10 января 2024
Ответ дляГендиреХтор
Пипец… ото у Вас страхов 😳
А вы думали оно на росии жить хорошо?
Конечно, им там страшно, чушпаны кругом лазят😆