Бізешка• 10 января 2024

Що не новина, то срака. Громадянина РФ поновили на посаді судді Верховного Суду

ЦПК: Громадянина рф Богдана Львова поновили на посаді судді Верховного Суду 🤯

І ще й постановили виплатити йому зарплату за час вимушеного прогулу. Сума, до речі, назбиралась солідна - майже 4 млн грн.

Таке рішення ухвалила суддя КОАС (нереформований "замінник" ліквідованого ОАСК) Альона Кушнова.

І байдуже, що журналісти виявили у Львова наявність російського громадянства. Байдуже, що інформацію про паспорт підтвердила СБУ. Байдуже, що петицію про позбавлення Львова українського громадянства підтримав Президент. Байдуже, що наявність ще одного громадянства є автоматичною підставою для припинення повноваження судді.

❗ Це рішення читається так: всі, хто брали російські паспорти, всі, хто переходив на бік ворога, вам нІчого боятись. Бо завжди можна порішати в судах. Завжди можна домовитись.

Не уявляємо, як взагалі такі рішення можуть ухвалюватись зараз. Коли українці щоденно платять надвисоку ціну в боротьбі з ворогом, паспорти якого отримували конкретні судді і ці факти досі не спростовані.
Виктория_1• 10 января 2024
Ответ дляБайрактарочка
ссуть в обличчя, сруть на голову, а дехто і далі розмазує божествєнну маску для волосся і обличчя, боневтік, отаке
Да, после подобных новостей, действительно, не лишним будет глянуть, не насрато ли на голове уже, так, мы, украинцы, и ходим. (Извините за подобные аллегории, эти новости не могут не вызвать гневные мысли )

Байрактарочка• 10 января 2024
Ответ дляВиктория_1
та що не день то стан «вахує» зростає
автор Бізешка • 10 января 2024
Ответ дляPrervana
Так это о том, что из гражданства Украины можно выйти, потерять его. Потому что уже есть гражданство другой страны
Ну а я що ’набуття громадянином України громадянства іншої держави є підставою для втрати ним громадянства України’ тут написала?
Anastasiya-f052• 10 января 2024
Ответ длякатерина12009
И тут снизу постучали..
Уже который раз
А сколько еще будет
Prervana• 10 января 2024
Ответ дляБізешка
Так это не о принудительном лишении)
Виктория_1• 10 января 2024
Ответ дляБайрактарочка
та що не день то стан «вахує» зростає
То у них гражданство рэфии, то в Крыму недвижимость, то они шлют медикаменты ваякам рашистким, то прямо сбу перечисляет на покупку отелей в Хорватии. Я прошу прощения, это бля что за ху##я происходит?
автор Бізешка • 10 января 2024
Ответ дляPrervana
Так это не о принудительном лишении)
А де ви в мене прочитали про насильне припинення громадянства?’ Якщо все-таки стало відомо про ще один паспорт, що тоді?
Президент України може своїм указом затвердити припинення громадянства України. Відповідне подання щодо особи розглядає спершу профільна комісія при президентові’
Mrs.Ochmonek• 10 января 2024
Альону Кушнову треба запросити в СБУ і перевірити чи живе на свою суддівську зп..
klux• 10 января 2024
а как судья-то он хоть нормальный был? потому что второй паспорт, полученный фиг знает когда - то такое
Интересно, а от российского гражданства легко отказаться? или невозможно, как у нас от нашего?

sky-labs• 10 января 2024
Ответ дляБізешка
Що І? Вас нічого не напрягає в цій ситуації?
Гражданство в каком году получил?
В антиукраинской деятельности замечен?
sky-labs• 10 января 2024
Ответ дляБізешка
Україна не визнає подвійного громадянства
Это упущение уже давно пора исправить
ТатьянаИгоревна• 10 января 2024
Я б дууууже здивувалася якби його посадили/екстрадиціювали з конфіскацією. А так...живемо далі...
Чомучка• 10 января 2024
Ответ дляPrervana
А ссылку на это утверждение можно увидеть? Закон бы. А то волнуюсь, как там люди в Закарпатье, их жеж со дня на день украинского гражданства лишат
Що, невже також сидять з кацапським громадянством на держпосадах?