Кусачая Я• 10 января 2024
Запропонували роботу, але щось напрягає..оцініть, може мені здається
Робота типу секретаря у магазині, куди ходять серйозні люди тільки по запрошенню. Магазин чоловічого одягу індивідуального пошиву. Власник - чи то армянин, чи то азейбарджанець. Мені 23.
виглядаю не як топ-модель, але там є реально класний шанс знайти собі нормального чоловіка. Що думаєте, може хто працював там?
Аноним с кешбеком• 10 января 2024
Вам работа нужна или мужик? По вашему описанию смотрите чтоб бордель не оказался, в красивой обертке.
Кусачая Я
• 10 января 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну я сподіваюсь ні, компанія перевірена
Метровий сантиметр• 10 января 2024
З вашого опису незрозуміло, що саме вас напрягає. Нічого поганого в вашій мотивації не бачу.
Пишу, не читаю• 10 января 2024
Ответ дляКусачая Я
Ну я сподіваюсь ні, компанія перевірена
Какая Вам разница бордель или нет. Вы же идете себя продавать.
Я так и не поняла о чем тема и что Вас смушает ?
Поумничка• 10 января 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Напрягає автора, що нема гарантії, що на неї звернуть увагу клієнти шоу-руму))
Сердючка• 10 января 2024
Ответ дляПомаранчова душа
а в магазине есть секретарь?
Конечно. Одеть/раздеть клинта.
Метровий сантиметр• 10 января 2024
Ответ дляПоумничка
Ну життя воно таке, без гарантій
Ламборджини• 10 января 2024
Как зовут директора или с кем вы там общались по поводу работы? Я скажу армянин или азербайджанец 😄
Не боюся осуду• 10 января 2024
Ответ дляПомаранчова душа
а в магазине есть секретарь?
секретутка 😁
Сільський ансамбль• 10 января 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Це або бордель, або якийсь разводняк. Секретар, якже
И если вдруг рейд, то всегда можно сказать, что мерки снимают)))
Я натуралка• 10 января 2024
Згадала стару комедію, де бордель маскувався за вивіскою магазину чоловічого одягу.
Забризкана водою• 10 января 2024
Ви що, серіалів передивились? Ну вірте у диво, ніби ’сейозні’ чоловіки дружин серед обслуги підбирають.
Там-тарарам• 10 января 2024
Скоріше за все це адміністратор магазину.
Спробуйте, завжди зможете звільнитись
АнтиТанкист• 10 января 2024
Ви хоч місто напишіть, може хто і працював). То ви чого боїтесь, що працювати не вмієте чи що чоловіка там не знайдете?