Кастрюлька• Изменено 10 января 2024
Не подобається нова робота, треба йти?
Працюю трохи більше двох місяців, не подобається робота (чи може зарплата), так взагалі нічого, але буває таке що кабзда просто, це ще асиміляція чи вже можна робити висновки і тікати?
сЛАдКОежКА• 10 января 2024
А чому ви погоджувалися на зарплату, яка вам не підходить? Витрачаєте дарма час компанії і свій теж
Кастрюлька
• 10 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
в тому і справа що не погоджувалася, різниця насправді не дуже критична, до п´яти тисяч, але ж самі розумієте, неприємно
Автопортрет нурофена• 10 января 2024
Автор, зп яка? Менше 15 т.- не жалко й кинути, більше- спробуйте звикнути
сЛАдКОежКА• 10 января 2024
Ответ дляКастрюлька
Тоді чому не піднімаєте питання про зарплату? Ще керівництво каже з цього приводу?
Кастрюлька
• 10 января 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
На попередній роботі була 30, але туди їхати далеко, домовлялися щоб не менше 25, платять 20-22, але мені то мало, бо оренда
Кастрюлька
• 10 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
кажуть тяжкі часи настають))