Кастрюлька• Изменено 10 января 2024

Не подобається нова робота, треба йти?

Працюю трохи більше двох місяців, не подобається робота (чи може зарплата), так взагалі нічого, але буває таке що кабзда просто, це ще асиміляція чи вже можна робити висновки і тікати?
Трактор Віка• 10 января 2024
Асиміляція. Я свою полюбила через рік )))

сЛАдКОежКА• 10 января 2024
А чому ви погоджувалися на зарплату, яка вам не підходить? Витрачаєте дарма час компанії і свій теж
Булку Дай• 10 января 2024
Ассимиляция в смысле адаптация?
автор Кастрюлька • 10 января 2024
Ответ дляБулку Дай
Ассимиляция в смысле адаптация?
так
автор Кастрюлька • 10 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
в тому і справа що не погоджувалася, різниця насправді не дуже критична, до п´яти тисяч, але ж самі розумієте, неприємно
Автопортрет нурофена• 10 января 2024
Автор, зп яка? Менше 15 т.- не жалко й кинути, більше- спробуйте звикнути
сЛАдКОежКА• 10 января 2024
Ответ дляКастрюлька
Тоді чому не піднімаєте питання про зарплату? Ще керівництво каже з цього приводу?

автор Кастрюлька • 10 января 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
На попередній роботі була 30, але туди їхати далеко, домовлялися щоб не менше 25, платять 20-22, але мені то мало, бо оренда
автор Кастрюлька • 10 января 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
кажуть тяжкі часи настають))