Самохвалова• 10 января 2024
Вросше волосся після гоління. (У дитини)
Як з цим боротися і як запобігти цьому.
В основному ця проблема в основному в верхній частині паху. І то 1-2 вросших може бути раз на 1-2 місяці, але воно мучить постійно дитину.
ОленаЖабаЗелена• 10 января 2024
Ответ дляСамохвалова
Ніколи
Воно виглядає як шишка. Розумієте?
Не як прищ.
Воно виглядає як шишка. Розумієте?
Не як прищ.
до дерматолога с таким. Беріть ’дитину’ та до лікаря. не схоже то на вросле волосся
Байрактарна• 10 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Буває і таке. Тоді вже до хірурга.
ОленаЖабаЗелена• 10 января 2024
Ответ дляБайрактарна
Буває і таке. Тоді вже до хірурга.
ні!, проблема зі шкірою, отже до дерматолога. Дерматологі теж чудово роблять операції, якщо ви про скальпель.
Байрактарна• 10 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
А, тоді до нього. Я думала вони не ріжуть.
ОленаЖабаЗелена• 10 января 2024
Автор, вибачте, але згадався анектот в рамках того шо ви 16річного хлопака, шо бриє пах ’дитиною’ назвали....
Приводит мама сына к дермо-венерологу иговорит:
- Доктор, посмотрите, пожалуйста, у моего сыночка что-то с писей.
Врач задумчиво посмотрел и говорит:
- Так, с этого момента писю называем членом и приступаем к лечению
триппера.
Врач задумчиво посмотрел и говорит:
триппера.
Я шалунья• 10 января 2024
Ответ дляСамохвалова
Хлопець
16 років.
Можна зробити лазерну? Чомусь думала, що з 18
16 років.
Можна. Це ж не паспорт отримувати чи ставати на облік у військомат
Самохвалова
• 10 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Врач задумчиво посмотрел и говорит:
триппера.
Врач задумчиво посмотрел и говорит:
триппера.
Для мене то дитина, я для своєї мами в 40 років теж дитина.
И ви для своєї мами не є дитиною після 10? Чи що?
Самохвалова
• 10 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
В тому то й справа, що то волосина, перший раз вийняв він і вона була ну дуже довга
Самохвалова
• 10 января 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
Так то не є прям проблемою, але мене хвилює частота.
Самохвалова
• 10 января 2024
Ответ дляЯ шалунья
Дякую, підемо тоді мабуть в клініку
ОленаЖабаЗелена• 10 января 2024
Ответ дляСамохвалова
так, але ж ви тут не в мами чи бабусі свого сина питаєте, а виносите на загал і акцентуєте шо то дитина, саме дитина. корректніше, на мою думку ’в сина після гоління вростає волосся...’
ОленаЖабаЗелена• 10 января 2024
Ответ дляСамохвалова
зробіть лезер та не хвилюйтесь. думаю можна в салоні домовитись щоб і в 16 зробили, під вашу відповідальність.
якщо не секрет і ви так це обговорюєте, а яка причина прям регулярного гоління паху? які причини називає ’дитина’? він пловець-спортсмен?
ГейТуда• 10 января 2024
Ответ дляСамохвалова
Якщо є кошти, то зводіть на шугаринг чи віск і шукайте майстра який працює з врозшим волоссям. Він розкаже, що робити щоб зменшити частоту вростання. Яке місто?
Самохвалова
• 10 января 2024
Ответ дляГейТуда
Ми за кордоном.