ФрекенБок• 10 января 2024

Коли ваші діти відмовились від денного сну?

Дитині майже 2 роки, стало неможливо вкласти на денний сон, вкладаю годину-дві і іноді все одно не виходить.
Підйом в 8-8.30, денний сон був 15.00-17.00, відбій 23.00.
Вдень раніше вкласти неможливо, починаємо ще з 14.00.
Ввечері теж довго вкладаємося. Вночі ще теж прокидається, крутиться. Хоча надворі гуляємо щодня, ігри є, ритуали теж є (закриваємо штори, вимикаємо світло, п"є молоко, книжки, трохи мультиків, обійми з мамою).
Книжки пишуть, що денний сон потрібен дитині до 3-4 років.
Тим більше через рік садок, де діти сплять вдень.
Як було у вас?
Яичница с беконом• 10 января 2024
Ещё до года, эх...

Заикальница• 10 января 2024
В 1.8, їй вистачало сну вночі, лягла о 21:00 просиналась о 8 ранку. Зараз 4 роки вдень не спить взагалі, ніколи правда лягає спати о 22, але інколи тривоги вносять корективи
ВундерКИНГ• 10 января 2024
В 1 классе еще спали оба
Ермолайчик• 10 января 2024
В 2 роки приблизно син відмовився. В садок не ходив. Прокидався біля 8, засинав ввечері біля 22.
Донька в садок ходила, під час денного сну просто лежала. Дуже рідко засинала
Ліплю вареники• 10 января 2024
8 років, досі спимо)
Заикальница• 10 января 2024
Ответ дляЛіплю вареники
8 років, досі спимо)
Спимо? І ви спите?
Борщичок• 10 января 2024
Мои обе дочки примерно в таком возрасте и перестали спать днем. Зато сейчас в 15, не против поспать после школы))
Дуже дуже вумна• 10 января 2024
В 1.2 вже перевели тільки на нічний сон.
Навіть в садку доводилося забирати після обіду, тому що ніхто там не спав
БЦАшка• 10 января 2024
розкажу за себе. з 2 років не спала вдень. мама і бабусі не парились. пішла у садок-заважала всім спати. мене вихователі ставили біля ліжка , поки вся група спала. отак і стояла я , мовчки

Сусідка зверху• 10 января 2024
После садика, когда пошли в школу.
Ліплю вареники• 10 января 2024
Ответ дляЗаикальница
Спимо? І ви спите?
так)
у мене графік роботи до 2 ночі, тому вдень можу заснути годинку)
автор ФрекенБок • 10 января 2024
Ответ дляБЦАшка
це жахливо
nabludatel• 10 января 2024
В 5.4 роки.
Після операції з видалення аденоїдів сиділа вдома близько місяця і перестала спати вдень.
Але потім в садку ще спала в денний сон
автор ФрекенБок • 10 января 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
сенс з того садочку до обіду ?
нам потрібен буде на цілий день
nabludatel• 10 января 2024
Ответ дляФрекенБок
сенс з того садочку до обіду ?
нам потрібен буде на цілий день
Часто діти, які не сплять вдома, нормально засинають в садку.
Заикальница• 10 января 2024
Ответ дляФрекенБок
сенс з того садочку до обіду ?
нам потрібен буде на цілий день
Доречі в садочку це проблема, донька не ходить в садок державний, бо не спить вдень, а там обов´язково або лежати або спати
Дуже дуже вумна• 10 января 2024
Ответ дляФрекенБок
сенс з того садочку до обіду ?
нам потрібен буде на цілий день
Коли обираєш: без садочка або до обіду- вибір очевидний
Дуже дуже вумна• 10 января 2024
Ответ дляnabludatel
У нас цей фокус не працював. Тому я не мучила дітей, а забирала їх
автор ФрекенБок • 10 января 2024
Ответ дляnabludatel
я на це дуже сподіваюся
але там сон з 12-13, а вона в 15 не може заснути (

автор ФрекенБок • 10 января 2024
Ответ дляЗаикальница
отож, ці незрозумілі вимоги держ. садків...а приватний не знаю чи потянемо
любименькая• 10 января 2024
Старший в 1.5 года, младшая в 3
Анти-анонім• 10 января 2024
Змініть дитині режим
Для 2 років режим просто ну дуже поганий.
Дитина в 21 повинна бути вмита, нагодована і в ліжку
автор ФрекенБок • 10 января 2024
Ответ дляАнти-анонім
Змініть дитині режим
як його змінити?
буквально до жовтня, це було 1.9, дитина вставала в 7.30, денний сон з 13.00 і відбій в 21.
Але в жовтні все змінилося, без зовнішніх на те причин.
Якщо лягаємо раніше, вона просто товчеться в ліжку 2 години і все одно не спить.
Я вже в розпачі, всі поради з книжок пробували, без
ефекту.
Заикальница• 10 января 2024
Ответ дляФрекенБок
Третій день привела доню в садок, вже залишилась до обіду, приходжу забрати, а дітки так гірко плачуть, в коридорі аж чутно, запитала в няні чому, а вона сказала, що на сон денний завжди так лягають. Донька проходила рівно 14 днів, потім вихователь сказала, що дитина плаче весь час, крутиться в ліжку, заважає спати, будить криком дітей, щоб ми щось з цим робили + дитина почала часто впісюватися від стресу, забрали.
Natal_ka91• 10 января 2024
Десь в 3 з хвостиком
Спробуйте раніше вкладати
Якщо є нервове збудження, і воно реально заважає норм сну, я проконсультуватилася б з неврологом
Оцененная• 10 января 2024
Десь в 2 з половиною. Обидва
Ряженка• 10 января 2024
В 1,5 года начался цирк с дневным сном. В ее 1 год 10 мес. я сдалась, сразу наладилось и с вечерним засыпанием.
Ms. Iphone• 10 января 2024
В 1,5 года сын перестал спать днем. В 2,10 пошел в садик - там спал днем, дома нет.
автор ФрекенБок • 10 января 2024
Ответ дляРяженка
у нас щось схоже....
Бабуся мороз• 10 января 2024
Все трое четко после года, как и Я😂 и в саду ни Я , ни они не спали