Чебураха з перцем• 10 января 2024
Вы люди или нелюди? Дайте почитать темы Маньки
Жертва интернета• 10 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Там бред сумасшедшего
Ничего интересного, одно и тоже каждый день с трех акаунтов - ф16 весной, ракеты, байден президент снова будет и наша перемога
А и русские мамаши плачут, никто воевать не идет
А как видим все наоборот
та з яких трьох.... там клонів не злічити
Жертва интернета• 10 января 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Так у нее шизофрения ?
зєрмакоподолякія
Щедрик• 10 января 2024
Ответ дляOdna Takaya
Она проплаченный бот.
А кто мешает Вам её темы читать?
Я, наприклад, позаблокувала всіх зе-порохо-БОТІВ. А тепер дивоюсь, що скоро на форумі окрім продавалок жодної теми не побачу)
Редиска Я• 10 января 2024
Я её 1 января забанила. Оба аккаунта. Она всю ленту опять засрала своими новостями о раше. Оно мне надо в новый год?)))
Теперь живу спокойно, будто её и нет на форуме)
Жертва интернета• 10 января 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Рівне, Луцьк. Львів, Івано-Франківськ.
шо? Ви це до нас не приплітайте
Дама с собачкой• 10 января 2024
Ответ дляРедиска Я
Жертва интернета• 10 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Там такое она пишет, что сама путается в своих сказках.
бо пишуть різні люди, залежно хто на зміні. Питання лиш, чому подібне на сайті процвітає
Жертва интернета• 10 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Та брешет она ,думаю это очередной маразм чтоб Петю обгадить. Хотя чего её зеленый не разморозил стройку и не навёл порядок?
То Ви ще не читали, як вона в одній темі написала ’платили на счет подставного лица’
а винен Петя)))))
Редиска Я• 10 января 2024
Ответ дляЩедрик
А я тролей блокирую, которые без анонима кучу бредовых тем создают. А может то и не троли. Но надоело читать мусор.
Редиска Я• 10 января 2024
Ответ дляЖертва интернета
Если кто-то пишет как всё плохо на раше - значит маня))
Попа как у Кардашьян• 10 января 2024
Ответ дляЖертва интернета
а винен Петя)))))
Во всех бедах виноват Петя у неё😁
Попа как у Кардашьян• 10 января 2024
Ответ дляЖертва интернета
Ну не зря есть предположения про админов
Дама с собачкой• 10 января 2024
Ответ дляЖертва интернета
А які Ваші думки?
Не просто процвітає, а отримають бани ті,хто не підтримує маньку в її темах.
Редиска Я• 10 января 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Я думала, що Маня з Полтави
А звати іі Лєна (або одну з них)
Не Люда?
Щедрик• 10 января 2024
Ответ дляРедиска Я
Так отож і тролів теж. І майже нічого читати тепер)
Жертва интернета• 10 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Во всех бедах виноват Петя у неё😁
ага))) ще була така баба Марія. Все її ’щємілі’ за русскій, а за Порошенка писала так, ніби він їй в молодості в інтимі відмовив))) Але чогось з-під орків чкурнула в Київ, діток відправила в Ірландію, не на рашу любиму.
Щось останнім часом не видно тут, новий акк склепала чи подалась до діток в Ірландію і прикидається там біженкою , прикрившись українським паспортом?
Жертва интернета• 10 января 2024
Ответ дляДама с собачкой
А які Ваші думки?
та хтозна... втім, враховуючи як ждуни рузькомірні розправили ’крила’, то висновок напрошується відповідний
Редиска Я• 10 января 2024
Ответ дляЩедрик
Я читаю про косметику, диеты и тренировки))
Морская свинка• 10 января 2024
Ответ дляЖертва интернета
О, її я дуже добре пам´ятаю, в передвиборчих темах аж з трусів вискакувала, так була ’за’ Зе.
Жертва интернета• 10 января 2024
Ответ дляМорская свинка
їй ще в темі антимайдану і вторгнення Україна і все українське поперек горла стояло. Тільки чогось здиміла від своїх ’освободітєлів’ під ’київську хунту’
Фляшка на трьох• 10 января 2024
Ответ дляЖертва интернета
В неї новий нік флауер 123
Теж бабка, за Зелень голосувала
Фляшка на трьох• 10 января 2024
Ответ дляРедиска Я
Мені інколи бачиться, що там трохи тугодум пише.
Або і не трохи