Туфли в чешуе• 11 января 2024
Хто видаляв мелазму лазером, порадьте клініку?
Цікавить Київ. Бо зробила 4 процедури в Люменіс. Результату немає, пігментація повертається знов і знов.
Маю рацію• 11 января 2024
Мені взагалі здається, що вона не піддається нічому. На жаль, теж її маю на обличчі(
Туфли в чешуе
• 11 января 2024
Ответ дляМаю рацію
Можна поцікавитися, що ви робили для її видалення? В мене гормональна, через препарати( використовую ніацинамід, ретінол, кислоти, загальний стан шкіри став чудовий, але ці кляті плями нікуди не діваються((((