Фиктивная• 11 января 2024

Хто неадекватний: роботодавець чи я? Сиджу здивована

Шукаю вакансію із зарплатнею 20 тисяч. Тут було 15. Знаю, що деякі ейчари погоджують підвищити заробітну плату. Деякі ні. Тому уточнила, чи можливе таке, чи це край. Бо якщо 15 тис - це максимум, то я не зацікавлена у співбесіді. Отримала таку відповідь. Сама ніби і рада, що відвело, а з іншого боку може я і справді виглядаю дивно?
язззззь!!!• 11 января 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Нормально написали. Я теж приймала людину на мінімалку, хоч реальна зарплата в конверті перевищувала раза в 3-4.
Ми місяць дивились як працює людина і потім підвищували.
Таких соіскатєлєй що з порогу просять за вище - до побачення.
Ми ще не знаємо за що підвищуаати
ничесе. нарушаете закон и права работников, еще и выхваляетесь
Папобус• 11 января 2024
Ответ дляСоседушка
А нащо роботодавцю робітник якому цікава тільки зарплатня а не робота та обов´язки?
Якщо б ви показали зацікавленість, розвиток та впевненість то і інші розмови були б по зарплаті.
А с какой радости соискатель должен беспокоиться о развитии компании ? У компании есть собственник , это его забота . Конечно , соискателя интересует зарплата . Если бы автор хотела поволонтерить и бесплатно поработать на развитие чьего-то бизнеса , думаю , она бы сразу об этом сказала
Люблю ВалЄру• 11 января 2024
Ответ дляСоседушка
Слухайте, матеріальна мотивація - це нормально. Всі ми працюємо за гроші. Тому як мінімум оплата має перекривати базові потреби. Щоб не думати на роботі де заробити гроші щоб прийти завтра на роботу. Просто запитувати про це треба не так, як автор
автор Фиктивная • 11 января 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Им можно.
Лечите самооценку, а не ржите. Тогда будете стоить от 20.
Я б побажала вам щасливоі дороги, та не можна, забанять
Амбасадор щастя• 11 января 2024
Смайлики в діловій переписці трохи напружують)
Злюка бобер• 11 января 2024
Ответ дляФиктивная
Я зараз всіх здивую: на співбесідах взагалі інколи жартую, а мені ще й по 3-5 офферів отримую
Так чего сейчас комик без работы?
автор Фиктивная • 11 января 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Ну я ж поставила коли ми прощались
Тому мені вже пофік було
Папобус• 11 января 2024
Ответ дляЭкспертиза
Це ще добре, що вдалось про це дізнатись одразу, а не в перший/надцятий день роботи чи в день зп. Деякі роботодавці обнагліли вкрай.
Ото ж .
Амбасадор щастя• 11 января 2024
Ответ дляФиктивная
Ну я ж поставила коли ми прощались
Тому мені вже пофік було
У вас і до цього смайлик є
автор Фиктивная • 11 января 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Так чего сейчас комик без работы?
Комік звільнився 2 дні тому
Тому все попереду
ЗабежАЛОЧКА• 11 января 2024
Ответ дляШеллар
Прийти в салон бмв і питати може продасте за ціну ланоса? Мені ось так виглядає ваш запит. Бо якщо у вакансії стоїть 15, то де підстави, що хочуть платити більше, але соромляться написати?
Навіть в салоні БМВ можуть зробити знижку, ваше порівняння не доречне
Ланос і БМВ не дорівнює співвідношенню 15 до 20 тис грн.
автор Фиктивная • 11 января 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
У вас і до цього смайлик є
А точно
Тану на сонці• 11 января 2024
Ответ дляФиктивная
А навіщо мені тратити свій час на співбесіді, якщо 15 тис - максимум? Я в цей час прийму іншу пропозицію, де зарплата буде 23 тисячі.
А ви відповідаєте цій зарплаті? Чи є в вас достатній досвід, чтоб в переписках вимагати більше зарплатню?)
Не служанка• 11 января 2024
Ответ дляКокоСина
Вам правильно написали
у вас проблемы с самооценкой
автор Фиктивная • 11 января 2024
Ответ дляТану на сонці
А я по-вашому просто так наугад ставлю собі зарплату?
Якщо ви себе не поважаєте і працюєте за копійки - це ваший вибір. На минулому місці роботи моя зарплата була в розмірі 23 тисяч гривень. Ви можете працювати за 12, дозволяю
Губной рояль• 11 января 2024
Якщо ви шукаєте роботу з зп від 20 тис, навіщо ви дивитесь вакансії з зп 15 тис, а потім задаєте питання про рівень зп, якщо він чітко вказаний в оголошенні? На місці HR я б відреагувала так само, можливо сформулювала б інакше, наприклад: зп вказана в оголошенні, перегляд зп по результатам роботи 1 раз на рік.
автор Фиктивная • 11 января 2024
Ответ дляГубной рояль
Ну якби мені так відповіли, то я тут би не виставляла це)
Сладкий лимончик• 11 января 2024
Ответ дляТану на сонці
А лише роботодавець може висувати вимоги? У нас рабство? Людина також шукає місце яке їй підходить, навіщо іти на співбесіду якщо заздалегідь зрозуміло що автор не погодиться через низьку оплату.
ЗабежАЛОЧКА• 11 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
вот возьмешь такую ’претендентку’ - представляете как она потом на месте мозг вам и коллективу вынесет?)))
Та кого вы там возьмете 😂
Директор на женском форуме
автор Фиктивная • 11 января 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Та кого вы там возьмете 😂
Директор на женском форуме
Ви мій кумир
Губной рояль• 11 января 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Сюр. В вакансии указано 15000.
Неизвестный соискатель в переписке пишет «зарплата будет выше?». Конечно, для неизвестной Маши обязательно расскажем это в переписке.
Или вы ждали что вам напишут : ну это в объявлении 15, а на самом деле если попросите, то заплатим 25?
И я о том же. Я просто вижу лицо hr, когда он получает эту смс))
Люблю ВалЄру• 11 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
да нормально все, понятно что самое главное это зарплата , и если б мне вот так написал кандидат я б им заинтересовалась, возможно это хороший профессионал.
Профі знає, стільки точно він коштує і він би написав ’ я розглядаю пропозиції з окладом від 25к . Якщо підходить - можемо спілкуватися далі’
Organic• 11 января 2024
Коли мені здвонять хр, то я завжди озвучую в першу чергу зп, саме щоб не витрачати нічий час. І зпвжди це сприймалося адекватно.
Тану на сонці• 11 января 2024
Ответ дляФиктивная
Багато хто так і робить наугад. Ви себе вже не поважаєте, якщо взагалі дивилися на цю вакансію. Те що підвищать одразу на 5-10 тисяч, то це із фантастики. Таке можливо тільки для продажів де є % та для крутого спеціаліста, якого хочуть переманити, але із запитання та вашої розмови, то це не про вас
автор Фиктивная • 11 января 2024
Ответ дляТану на сонці
Дякую, ваша думка дуже цінна для мене
Оцененная• 11 января 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Точно 23? Или спросите тоже про вищу?

Совет на всякий случай: смайлики в деловой переписке не допустимы. Я б вас сразу отшила.
Десь рік тому шукала роботу.
На цікаві вакансії (у крупні компанії) не просто резюме відправляла, а й додатково писала у месенджер HRам.
Т.я. останній раз потреба у пошуку роботу була бозна коли, то дуже здивувалась смайликам і сердечкам у відповідях))
Одна навіть у переписці електронною поштою їх використовувала.
Так що про недопустимість смайликів у діловій переписці, то це вже застаріла інформація.))
Тану на сонці• 11 января 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Якщо вказана заробітна плата, то це просто так вказують? Чи може крутий спец буде шукати вакансії з норм.зарплатою, а не писати на всі вакансії підряд з надією?)
Оцененная• 11 января 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Сюр. В вакансии указано 15000.
Мені на подібне питання ввічливо відповідали, що залежатиме від співбесіди, або що то максимум.
А не типу ’не сильно то й хотілось’
Глубоководная селедка• 11 января 2024
Ответ дляТану на сонці
Автор вроде написала, что это ей сбрасывают предложения.
Очень странный диалог с ней. Могла одной фразой все решить : «я не рассматриваю вакансии с зарплатой ниже 20000».

Не знаю чего так автора плющит. Ей вежливо объяснили почему она не подходит даже на соискателя.
Бюст Березуцкого• 11 января 2024
Ответ дляФиктивная
так если там написано ОТ 15, то да, можно спрашивать про больше.
А если чётко 15 указано, то смысл ехать на собеседование, если з/пл изначально не устраивает?