Не рахую, а вважаю• 11 января 2024
Чи можна здати водіння в Києві без хабаря?
Донька здає втретє. Щоразу валять на якісь дрібниці. Наприклад, не змогла виконати паралельну парковку в указане місце. Каже, там було мало місця і машини мчали поруч, коротше, не змогла.
Або їхала в лівій полосі, бо на правій перед світлофором була запарковна автівка. Була ожеледиця, і вона побоялась зачепити її, тому до світлофора перестроїтись знову направо не наважилась, планувала зробити це після перехрестя. Ні, помилка.
Гроші прямо не вимагають, але щоразу ловлять на незначних деталях. Сестра водій зі стажем, каже що вона й досі паралельно запаркуватись не може...
Може, маєте якусь пораду? Окрім дати хабаря)
Дама с собачкой• 11 января 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Коли людина боїться за кермом вона як мавпа з гранатою
Мій батько має стаж водіння 30+ років, але паралельно швидше за все не запаркується, бо в маленькому місті, де він живе, просто нема таких парковок і йому не було необхідності їй навчатися. При цьому жодної аварії за весь час не мав.
бювет_в_обед• 11 января 2024
Ответ дляТам все розмивчато
коли мені треба паралельно запаркуватись там де потік авто - я стаю паралельно переднього запаркованого авто, включаю задню і поворотник, і стою жду поки буде просвіт або якийсь добрий водій пригальмує потік щоб я заїхала :) стаж 17 років в Києві
відповідно я теж можу пригальмувати якщо бачу що комусь треба запаркуватись
Ну так і в школі вчать
Не рахую, а вважаю
• 11 января 2024
Ответ длябювет_в_обед
Один раз мені задали паралельну парковку, іншого разу - ні.
Я зрощуміла так, і інтруктор мені теж так казав, якщо інспектор бачить на початку, що учень паршиво їздить, то спеціально задає паралельну парковку, поки не від´їхали далеко від мрео, щоб часу не гаяти. А якщо інспектор дивиться, що шанси здати ок, то їде вже по маршруту.
Так, але не всі так роблять. То було останнє завдання у неї, наприклад..
Не рахую, а вважаю
• 11 января 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Людина яка боїться і кермо кидає і педалі плутає
Спробуйте розрізняти тих, хто боїться їздити (такі переважно і не їздять попри права, от як дівчина вище) і тих, хто боїться зачепити свою чи чужу автівку при паркуванні. Це таки дві великі різниці....
Не рахую, а вважаю
• 11 января 2024
Ответ дляДама с собачкой
У мого чоловіка майже 25 років стажу, лиш пару років тому щось там вичитав, щоб без помилково з першого разу паралельно запаркуватись. Десь там на одному рівні мають бути колеса з бампером задньої автівки...ну коротше, вдосконалювати свої навички можна все життя.
AmazingLady• 11 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
тут мужики просто припарковаться не умеют, а тут сестра да еще и параллельная)
Не смешите то не мужики
Заліковий троль• 11 января 2024
Ответ дляДама с собачкой
А окрім того, людина що рідко так паркується може поправлятися скільки необхідно, поки запаркується . Коли здаєш на права є максимум три рухи.
Заліковий троль• 11 января 2024
Ответ дляhrushyk
Це як кому що заходить
Мені паралельна парковка легка,а парковка задом - жах якийсь
Навіть якщо не під кутом 90 а 45 паркуватись?
Заліковий троль• 11 января 2024
Ответ дляhrushyk
45 і в двір чи гараж - я запаркуюсь
В парковочну ячейку на стоянці - не можу,не розумію алгоритму дій
Такий же алгоритм, тільки дивитись треба не на ворота чи стіни гаражу а на розмітку, якщо поряд нема машин. Але я теж так не люблю паркуватись.
Снегурочко• 11 января 2024
Син (20 років) сдав з другої спроби ,але він в мене автолюбітель,не тільки їздить,а й любить поковирятися в авто
Україна понад усе!• 11 января 2024
Що за стаж в неї такий, якщо вона так і не навчилась паркуватися.
Це саме просте, що потрібно вміти робити
Не рахую, а вважаю
• 11 января 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Паралельна парковка - це найпростіше? Ну-ну
Україна понад усе!• 11 января 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Саме так, цьому вчать на курсах і це виходить в мінімальний набір вмінь