Ну шо не так?• 11 января 2024

Розіграші інстаграм, розетка, алло і т.д.

Чи вигравали ви хоч раз у своєму житті. Якщо лайкни, відміть друга, і так далі?
Чи це все розвод?
Повітруля• 11 января 2024
Вигравала для малых безкоштовні 4 місяці навчання з програмування

Чижик Пижик• 11 января 2024
Моя знакомая довольно часто выигрывает, потому что принимает участие во всем подряд) больше ей ни в чем не везёт, кроме как в подобных розыгрышах
Тантрический кекс• 11 января 2024
Шахраї, які розкручують сторінки
автор Ну шо не так? • 11 января 2024
Ответ дляТантрический кекс
Шахраї, які розкручують сторінки
Так я походу, потрапила на шахраїв((
Ніби виграла вітаміни і люстерко, а прийшов пакунок з купою листків А4, з якоюсь фігньою((
Вумна, аж страшно• 11 января 2024
Вигравала. Але це було в період друкованих змі. І закордоном виграла один раз вечерю на двох в преміум готелі.
Розетка часто в розіграшах беру участь - мімо
ОхиИВздохи• 11 января 2024
Так. Один раз піжаму літню з мусліну і раз сертифікат на 1000 на мейкап.
У мене подруги час від часу якісь дрібниці виграють. То манікюр безкоштовний, то термос, то квитки в кіно. Найкрутіше що я пам´ятаю - відро шашлику, ресторан на честь відкриття розігрував.
Це все в інсті, на відносно невеликих сторінках. На розетці думаю теж виграють, просто там народу більше і шанси відповідно менші.
Прокачую сідниці• 11 января 2024
так,вигравала)
-набір з чайного магазину
-квитки на концерт
- роли

Домашня Зюзя• 11 января 2024
Ответ дляНу шо не так?
Так я походу, потрапила на шахраїв((
Вигравала, це вам недобросовісні попалися. Зробіть історію і позначте їх ім´я, хай їм буде соромно