Чумачечая_• 11 января 2024
Увага!!!Це нормально, що отаке промо-оголошення висить сьогодні тут????
от як раз стаття про такі оголошення
Шкала Радощів• 11 января 2024
Так нормально , в нас законном дозволено це . А ви хто щоб оцінювати нормальність ?
ДваДваВісім• 11 января 2024
А что не так?
Законом не запрещено+ это по желанию,лично вас никто не заставляет это делать
Птица секретарь• 11 января 2024
Тут якесь Гестапо, що не можна оголошення? Чи ви захотіли поділитися своїми високими моральними принципами?
Коварная Зая• 11 января 2024
А що погано в сур материнстві, якщо це єдиний спосіб деяких сімей стати батьками?
Ду да ду да ду• 11 января 2024
В статті пологи були в Україні і махінації з документами, в обʼяві на кідстаф пологи за кордоном. В чому ще порушення?
Чавонадо• 11 января 2024
мне тоже оно глаз режет, наверное тем,что для Европы, наши типа дешевле,или что?
Ду да ду да ду• 11 января 2024
Ответ дляЧавонадо
Так дешевше. І що?
Ванна Тазиковна• 11 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
Єдиний спосіб бездітних багатих сімей використати тіло бідної жінки, щоб мати генетично свою дитину. А дитині як круто, рости в животі чужої жінки, ммм
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 января 2024
А в чём проблема? Моя сурмама тоже где-то увидела объявление клиники и обратилась туда. И так мы нашли друг друга.
Чавонадо• 11 января 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
думаете он страдает?))
Ванна Тазиковна• 11 января 2024
Ответ дляЧавонадо
думаете он страдает?))
Так. Бо існує пренатальна психологія.
Морковна• 11 января 2024
Странно, если просто разместить коммерческое объявление то Админы забанят на длительный срок.. а тут можно и никого не банят.. двойные стандарты. Видать в качестве проплаченной рекламы висит
Боневтікла• 11 января 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Боже,що Ви говорите взагалі? Якщо Ви не стикались з таким,подякуйте долі,що Вам не довелось цього робити
ДваДваВісім• 11 января 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Использовать тело бедной женщины 🤦
Она сама соглашается на это, её всё устраивает. Какие претензии?
Не хотите,не делайте
Домашня Зюзя• 11 января 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Удалено администрацией...
Морковна• 11 января 2024
Ответ дляЧавонадо
думаете он страдает?))
Да! Это травма для ребенка.. область психотерапии.. изучайте!
Ванна Тазиковна• 11 января 2024
Ответ дляДваДваВісім
Использовать тело бедной женщины 🤦
Не хотите,не делайте
Сама? З крайньої бідності? Це вибір без вибору
Як і проституція
Морковна• 11 января 2024
Ответ дляKusyka
Дитина в животі ще мало що розуміє.
Это вы в какой области такое изучили? Где такое есть? Есть области научные и обоснованные.. .надо сначала их изучить, а потом писать.. Вы просто пишите...
Чавонадо• 11 января 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Так. Бо існує пренатальна психологія.
как это работает,у взрослых методом введения в транс,или наблюдают за внутриутробным поведением?
Бибер-анонимер• 11 января 2024
Ответ дляKusyka
Дитина в животі ще мало що розуміє.
Не понимает, но чувствует.
Кондуктор маршрутки• 11 января 2024
Ответ дляМорковна
Ничего, этого ребенка успокоит мысль, что если бы не животик чужой тети, его бы вообще не было
Ду да ду да ду• 11 января 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Ну чому? Можна ще стати коханкою на утриманні, або приєднуватися до сексуальних ігор родинних. Всяке буває. А дитина все одно не в курсі буде, в чиєму животі вона виросла. А як ви відноситись до пересадки органів? Чи перук з натурального волосся? Кожен сам для себе вирішує, можливо для жінки це єдиний вихід вилікувати хвору дитину наприклад.
Ванна Тазиковна• 11 января 2024
Ответ дляKusyka
Дитина в животі ще мало що розуміє.
Поцікавтесь пренатальною психологією. Для вас буде багато що відкриттям
Коварная Зая• 11 января 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Вибачте, але ви чимось ображена на людей? Ніхто силоміць не використовує. Дитині чудово, в утробі матері, вона отримує харчування та все що їй необхідно для розвитку, а потім народжуються і в неї є люблячі батьки, які мріяли про дитину. Чим погано?