Чумачечая_• 11 января 2024

Увага!!!Це нормально, що отаке промо-оголошення висить сьогодні тут????

от як раз стаття про такі оголошення https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3743939-u-...
Борисфенка• 11 января 2024
Удалено администрацией...

Дідова баба• 11 января 2024
Ответ дляЧавонадо
мне тоже оно глаз режет, наверное тем,что для Европы, наши типа дешевле,или что?
Конечно дешевле. У еас на работе 2 сурмамы. Одна не делится подробностями, другая рожала первый раз для китайцев, второй для бельгийцев. И говорила что очень много иностранцев у нас заказывают инкубатор
Дідова баба• 11 января 2024
Ответ дляМорковна
Странно, если просто разместить коммерческое объявление то Админы забанят на длительный срок.. а тут можно и никого не банят.. двойные стандарты. Видать в качестве проплаченной рекламы висит
Так промопубликация платная ж.
Дідова баба• 11 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Я считаю не нормально. И к экономике плохо отношусь. Дети должны быть рождены как положено. А не искусственным вмешательством
Ну тогда надо и эко запретить, это ж тоже искусственное вмешательство. И детей насколько бы меньше было, а то сейчас очень много экошных детей, еще и двоен
Борисфенка• 11 января 2024
Ответ дляДідова баба
Так промопубликация платная ж.
І що, тепер всі шахраї тут будуть піаритися? ’Мільйон гривень за три дні роботи?’ ’Мільйон відсотків за вклад в наш гівно-банк’?
Шеллар• 11 января 2024
Нормальна реклама. Позитивно відношусь до сурматеринства, на форумі багато жінок, можливо, комусь потрібна буде така робота.
черная мамба• 11 января 2024
Автор говновброс киданула и ржёт по тихому.
Борисфенка• 11 января 2024
Ответ дляШеллар
Ага, в лівій конторі, яка навіть адреси не має, тільки телефон. Дитятко народиться з вадами - контора скаже ’Собі залиште, не платимо’, І щезнуть, як роса на сонці.
ТаЕщеОптимистка• 11 января 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Поцікавтесь пренатальною психологією. Для вас буде багато що відкриттям
Это соседний раздел с зоопсихологией?

Марічка• 11 января 2024
Ответ дляМорковна
Да! Это травма для ребенка.. область психотерапии.. изучайте!
У таких людей обычно есть финансовая возможность обеспечить этому ребенку и хорошую жизнь и если нужно психолога. Так что разберутся.
Марічка• 11 января 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Ви незрозуміло з чого зробили висновки що я ображена)

Не обов’язково застосовувати силу, щоб чинити насильство. Гроші це теж форма влади і примусу. Особливо для крайньо бідних
Так крайньо бідні - це зазвичай особистий вибір людини. Виключення - серйозна хвороба і неможливість працювати.
Carin• 11 января 2024
Ответ дляШеллар
Мне кажется, такую рекламу должны давать только репродуктивные клиники.
От частных лиц может поступать запрос в другой форме: поиск желающих чтобы вместе обратиться в клинику, как-то так.
Марічка• 11 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Для вас паскудство, для когось шанс отримати родину, для іншого шанс отримати гроші.
Ніхто нікого не примушує, законів не порушує
Carin• 11 января 2024
Ответ дляПсихологічка
Мы уже давно живем не в природной среде, а в искусственно обустроенной, с медициной, родовспоможением и т.д. Поэтому и условия отбора для получения потомства тоже можем сами регулировать.
Борисфенка• 11 января 2024
Ответ дляМарічка
Незабаром чекаємо промопублікації про купівлю нирок чи дітей на органи?
Марічка• 11 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Це вже право сурмами перевірити клініку, адресу, ліцензію і т.д. Ці дані знайти не важко
Carin• 11 января 2024
Ответ дляязззззь!!!
В мене животік. І мені 44
годика )
Борисфенка• 11 января 2024
Ответ дляМарічка
Удалено администрацией...
Марічка• 11 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Це вже заборонено законом, на відміну від сурматеринства.
А от реклама клініки, яка шукає донорів для пересадки - ні.

frolik• 11 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Такого не буде. Зазвичай генетичні батьки готові на все заради шансу мати свою дитину. Тому інакше ставляться до вад. До речі, дехто з них погодився б і на всиновлення, але це більш складна і надзвичайно корумпована у нас процедура.
Борисфенка• 11 января 2024
Ответ дляМарічка
Адреса у клініки є? Я повторюю, що це - шахраї! Публікувати таке на форумі - паскудство!
Марічка• 11 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
А ви знаєте що ліву?
Можливо саме відміни і бачили документи. Іншим не повинні показувати.
Борисфенка• 11 января 2024
Ответ дляМарічка
А ви знаєте що ліву?
Ясно, секретна клініка називати себе не хоче. Але ви всі їй дужжжже довіряйте.
Шахрайство це.
Марічка• 11 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Якщо я б наприклад зацікавилась оголошенням - за номером телефону дізналась би назву клініки, а потім за назвою в інтернеті знайшла б всі документи і дозволи. Відгуки і все що мене б цікавило.
Марічка• 11 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Шахрайство це.
Почитайте визначення шахрайства.
frolik• 11 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Продаж органів заборонено, а сурогатне материнство офіційно визнане допоміжною репродуктивною технологією.
Борисфенка• 11 января 2024
Ответ дляМарічка
Почитайте визначення шахрайства.
Контакти в Телеграмі/Вайбері, відсутність назви і адреси - очевидні ознаки шахрайства.
Парова машина• 11 января 2024
Так,нормально
Ванна Тазиковна• 11 января 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Это соседний раздел с зоопсихологией?
Ні
Научительница• 11 января 2024
Ответ дляЧавонадо
Анітрохи не дешевше. Але як вони мають співпрацювати з іноземними сурмамами, цікаво?