А поговорить?• 11 января 2024

Бухгалер, податковий консультант, до кого звернутися, Київ?

Якщо я хочу давати приватні уроки для дітей, індивідуальні і групові в різних закладах і вдома, я можу оформитись як ФОП 3 група? Хто підкаже де проконсультуватися?
автор А поговорить? • 11 января 2024
Може є контакт людини, яка допоможе розібратися.
автор А поговорить? • 11 января 2024
І скільки коштують такі консультації орієнтовно?
ТаЕщеОптимистка• 11 января 2024
Да можете фоп 3 , оплата на расчетный счет .
Elen_Mel• 11 января 2024
Вам можна 2 групу,там фіксований податок або 3група 5% від доходу.
Щодо податків, звітності - це все є в інтернеті або в телеграмі є Контакт-центр Державної податкової служби України і там на всі питання вам дадуть відповіді.
автор А поговорить? • 11 января 2024
Дякую!