Герцогиня• 11 января 2024
Чи може власник квартири виписати співвласників без їхньої згоди?
Квартиру отримав батько.Через нотаріуса поділили між батьком та дітьми в рівних частинах.Батько покинув родину і говорить людям,що випише дітей і продасть квартиру.Чи має він такі права?
Мочалкин блюз• 11 января 2024
Тоже интересно. Я как раз прописанный ребенок и сама хочу,чтоб меня выписали.
Всюди влазю• 11 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Ви співвласник?
Стрибну в гречку• 11 января 2024
Если дети не только прописаны, но и владеют частью квартиры, то никто их выписать не может.
Встидаюся запитать• 11 января 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
И продать без согласия совладельцев тоже не может.
Я на хвилинку• 11 января 2024
Прописка не имеет отношения к собственности. Если даже выпишет, снимет с регистрации, продать без других собственников нельзя.
Всюди влазю• 11 января 2024
Кожен прописаний на своїй частині квартири, якщо ви автор точно описуєте ситуацію і діти дійсно є співвласниками квартири. Батько не може виписати своїх дітей не зі своєї частини.
Квартира приватизувалася на батька і дітей чи батько дарував частини дітям?
Мочалкин блюз• 11 января 2024
Ответ дляШеллар
Звісно не може, вони ж співласники і продати, не запропонувавши спершу свою долю їм, теж.
А можно выписаться,но остаться співвласником?
Стрибну в гречку• 11 января 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Само собой.
Всюди влазю• 11 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Да, участвовала в приватизации
Тоді випишіться самі зі своєї частини.
Встидаюся запитать• 11 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
конечно.
Я на хвилинку• 11 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Конечно))
Стрибну в гречку• 11 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Можно.
Заикальница• 11 января 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Если дети не совладельцы, а просто прописаны, да, может.
Співвласники - это совладельцы
Мочалкин блюз• 11 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
Тоді випишіться самі зі своєї частини.
Не могу, я не дома. Заграницей.
Всюди влазю• 11 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Звісно
А я женатая• 11 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Конечно. У меня три квартиры. Прописана в одной)
Куплю орехи• 11 января 2024
Ответ дляsanata
Як можна без особистої присутності виписати будь -кого зі своєї квартири?
Запросто. Якщо він не власник
Всюди влазю• 11 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Не могу, я не дома. Заграницей.
Тоді ні. Лише генеральна довіреність. Вам легше буде приїхати в Україну
Забагаловка• 11 января 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Забагаловка• 11 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Да.
Всюди влазю• 11 января 2024
Ответ дляКуплю орехи
Запросто. Якщо він не власник
Малося на увазі неможливо без присутності власника частини виписати його з квартири.