Герцогиня• 11 января 2024

Чи може власник квартири виписати співвласників без їхньої згоди?

Квартиру отримав батько.Через нотаріуса поділили між батьком та дітьми в рівних частинах.Батько покинув родину і говорить людям,що випише дітей і продасть квартиру.Чи має він такі права?
Мочалкин блюз• 11 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
Тоді ні. Лише генеральна довіреність. Вам легше буде приїхати в Україну
Эх(( не могу приехать. Разве что дистанционно сделать доверенность

Куплю орехи• 11 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
Малося на увазі неможливо без присутності власника частини виписати його з квартири.
Да, це неможливо.
Всюди влазю• 11 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Дистанційно не вийде, треба завіряти в посольстві, гемор ще той.
Мочалкин блюз• 11 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
Ясно, спасибо
Шмоточницаца• 11 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Тоже интересно. Я как раз прописанный ребенок и сама хочу,чтоб меня выписали.
Вы можете сама выписаться
автор Герцогиня • 11 января 2024
Діти і батько співвласники в рівних частинах.І прописані всі там також,ще й прописана неповнолітня онука.
Оновлена версія• 11 января 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Прописка не имеет отношения к собственности. Если даже выпишет, снимет с регистрации, продать без других собственников нельзя.
Нельзя без ведома совладельца лишить его прописки.
Шмоточницаца• 11 января 2024
Ответ дляГерцогиня
Если совладельцы, он не может ни выписать, ни продать сам квартиру
Скорая помощь• 11 января 2024
Если дети просто прописаны- да, через суд. Если совладельцы- нет, никак

Играю у края• 11 января 2024
Ответ дляsanata
Як можна без особистої присутності виписати будь -кого зі своєї квартири?
Через суд, я выписывала , купила квартиру с 2 прописаными и через суд выписала , обошлось около 200долларов в 2018
Околовита• 11 января 2024
Ответ дляsanata
По новому закону - легко!
Стрибну в гречку• 11 января 2024
Ответ дляГерцогиня
Тогда у папаши никаких шансов.
автор Герцогиня • 11 января 2024
Знайшла папери де зазначено,з 2004 року батько є єдиний власник.Потім в 2008 році квартиру приватизували і поділили на рівні частини між батьком та дітьми.Але чомусь на довідці про склад сім‘ї,що 2011 року,зазначен батько як основний співвласник.Можуть якось намутить з цим особовим?
мистерЛяпсус• 11 января 2024
Ответ дляГерцогиня
Які папери ????
До приватизації власник - це держава, місто чи підприємство.

Немає ніяких основних співвласників. Є власники часток власності.
’Основний’ він лише для комунальних служб, як повнолітня особа, здатна підписувати договори.

Єдиний документ, що має значення після поиватизації, - свідоцтво на право власності, де зазначено власників та їх частки.

Виписати можна, оскільки діти мають бути прописані з батьками. Прописка в іншому місці не позбавляє дітей права власності.

Продати теж можна, але надзвичайно складно. Тут без органів опіки і тяганини не вийде. Результат - хто ж там знає, що у вас насправді.
Всюди влазю• 11 января 2024
Ответ дляГерцогиня
Власником неприватизованої квартири неможливо бути, право власності виникло в момент приватизації - 2008 рік. Склад сім´ї - то маячня. І те, що рахунки по комуналці оформлені на нього одного теж не грає ніякої ролі.
Хоча якось дивно, що він в квартирі не проживає. Ви платите комуналку? Батько може продати лише свою частину і то лише після того, коли всі діти-співвласники відмовилися її купити. Але от подарувати свою частину табору циган може, так що вам краще з батьком не сваритися.
мистерЛяпсус• 11 января 2024
Ответ дляВсюди влазю
Нас.ати кому він подарує. Для того, щоб новий співвласник увійшов до житла, йому прийдеться виділяти свою частку в натурі.
А зараз, якщо неможливо організувати окремий вхід, це повна засада.

А ось розділити особові рахунки і повісити 1/3 комуналки на нового співвласника-лоха - це справа кількох днів.
Всюди влазю• 11 января 2024
Ответ длямистерЛяпсус

Не обов´язково виділяти в натурі, якщо це неможливо за тех.планом. І у автора квартира, не тпеба еіяких окремих входів.
мистерЛяпсус• 11 января 2024
Ответ дляВсюди влазю

Зараз обов´язково. І це саме квартир і стосується. Читайте рішення ВС))))