Секретница• 11 января 2024
Життя в Варшаві, що до чого
Цікавить досвід тих, хто проживає зараз в Варшаві, та й в Польші загалом. Як наважились на перееїзд ( питання до тих, хто не втратив все в Україні, розумію, що у людей які втратили дім інша ситуація). Чи подобається в Польші? Які були труднощі?
Якщо ви в Варшаві, то чому обрали саме це місто? Я наразі в відносно безпечному Дніпрі, сину 11. Живем, працюємо... Але розумію що майбутнє в Україні не буде легким, хто зна що буде далі. І також розумію, що чим раніше почати вивчати мову та культуру іншої країни, тим краще для дитини. Якщо продам все тут, вистачить на квартиру в Варшаві.
Розглядаю Варшаву через легке сполучення з Україною( я заміжня, безумовно буду сумувати за чоловіком), також можливість підти в українську школу на час адаптування, багато варіантів робочих місць. Буду вдячна за будь яку думку та пораду
Спасу мир• 11 января 2024
Авторе, у всіх свій погляд.
Як і на інші країни. Бо в кожного свій досвід щодо життя в Україні і з нього люди виходять.
Комусь краще там, комусь тут.
Як виявилось бути туристом одне, а жити - інше. Мені не зайшло. Тому що в Києві я живу краще. Не спокійніше, але краще. Дитина теж. Тільки старшого там лишили, бо студент.
Пишуть щодо продуктіів - я не зрозуміла що в них кращого, можливо порівняно з тим, що тут споживали. Вода - пити з крану в Варшаві я не стала. Як виявилось вірно зробила. Хоча і в Києві є ті, хто з крана п´є.
Повітря - ну в місті не може бути чисте повітря, тому не знаю, як порівняти. Школу порівнювати не довелось - не було місць. Транспорт - трохи в шоці. В чомусь краще, в чомусь гірше. Хто як звик.
Комусь краще там, комусь тут.
Стріляний птах• 11 января 2024
В беспечному Дніпрі?? Недавно в теме ’покупать ли квартиру в Днепре’ город похоронили, сдали в оккупацию, удивлялись как там с детьми вообще можно жить?
Ответ дляСекретница
Була в Варшаві як турист, наче сподобалось. А що для вас не дуже саме в цьому місті?
Взагалі не моє місто. Знаю дуже добре Польшу. Маю трохи нерухомості. Коли купували квартири поїздили по містам і подивилися.. пожили , придивилися.
Мені не зайшла Варшава взагалі.
Просто поіздіть і подивіться різні міста.
Вроцлав, Катовіце,Краків.
Вам Краків і Катовіце буде на дальше ніж варшава .
Мені не зайшла Варшава взагалі.
Вроцлав, Катовіце,Краків.
ЗаведУющая• 11 января 2024
Ответ дляСекретница
Бюджет максимум 120000€ з оформленням та податками,тому не думаю що вистачіть на двушку
купите двушку, тут же отдельные кухни мало распространены, сначала непривычно, а потом нормально, я живу в двушке 36 метров со своим садом, мне хватает с головой
еще для меня важно работа городских коммуникаций - горячая вода без отключений на профилактику
Секретница
• 11 января 2024
Ответ дляШпондєр
Поперше, продати все. А чоловік? ви продасте житло де живе чоловік? Це буде розлучення. Жити на 2 країни не можливо. Тож ви будете матір´ю одиночкою.
Житло в Дніпрі набагато дешевше чим в Варшаві. Множте на 2.
Культура геть інша. Вони дуже релігіозні.
Робота. Нормальну роботу знайти дуже дуже важко. І всеодно нашим платять менше чим своїм.
Школа. Підліток може вам опиратись, бо не захоче уїзджати від друзів. сім´ї, від батька.
Тут залишиться дача, де буде жити чоловік. Безумовно буде важко, але, через 7 років син вже невиїздний. Я спочатку теж вірила в краще, і так два роки війни... зняла рожеві окуляри. Після прильоту в Дафі відчувала вину, що не виїхала раніше, поки син ще менший був
Секретница
• 11 января 2024
Ответ дляСтріляний птах
Так, Дніпро відносно беспечний. Краще ніж в Харкові, гірше ніж у Львові. Але кінця війні не видно, і є шанси, що ситуація буде гіршою. Я з тих людей, хто довго не міг повірити що війна може тривати так довго. Була впевнена що світ цього не допустить, і що ось ось щось вирішиться.
ЗаведУющая• 11 января 2024
Ответ дляСекретница
чем меньше, тем лучше конечно
еще гляньте малые города вокруг Варшавы, есть очень богатые гмины с благоприятной обстановкой, безопасностью и адекватными людьми
недвижимость чуть дешевле будет
тот же Гроджиск Мазовецкий к примеру
недвижимость чуть дешевле будет
тот же Гроджиск Мазовецкий к примеру
Послушная• 11 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Смог?? Вчера солнце было. Бред какой-то. Школы, лицеи, учителя супер. Врачами довольны очень, было много с ними здесь связано
Ви , хіба, в паралельній реальності живете.
Вже тиждень в Польщі смог
Новини від сьогодні.
Вже тиждень в Польщі смог
Новини від сьогодні.
Послушная• 11 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
уже открыли наши клиники, где вы тут в очередях сидите?
Приватні клініки Вас прооперують, хімію зроблять?
Можете не відповідати
Слухи-руки не распускаю• 11 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Я в Варшаве. В однушке после 3-комнатной квартиры в Киеве тяжеловато, но в жизни не вернёмся. Польская школа, экология, медицина, продукты и прочее - гораздо лучше.
А ми з Варшави тікаємо, роняя тапки) до нашого Києва❤
Я не в теме• 11 января 2024
Ответ дляСекретница
Автор, варіант що син поїде сам на навчання( технікум чи вуз) не розглядали?
Син буде жити без батька в такого віці- таке собі рішення.
ЗаведУющая• 11 января 2024
Ответ дляПослушная
Можете не відповідати
даже не буду отвечать на это
Послушная• 11 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
точно бред
Розказать мені про брєд? СлабО?
Чи Польщу хіба на карті світу бачили ?
ЗаведУющая• 11 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
какая причина?
ЗаведУющая• 11 января 2024
Ответ дляПослушная
Розказать мені про брєд? СлабО?
Чи Польщу хіба на карті світу бачили ?
вы в Киеве жили? когда торфяники горели?
Качка в тапцях• 11 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
За гроші не кожен може собі дозволити, при тому, що страхування оплачуєш. Ви вважаєте,то нормальна медицина, плати страховку,але лікуйся а приватній клініці?
Секретница
• 11 января 2024
Ответ дляЯ не в теме
Якби не війна розглядала б. Але ж жити в місті, де часті пильоти теж не найкращій варіант. А так думаю що мову вивче, все ж легче буде, чим приїхати туди перед технікумом.
Секретница
• 11 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
какая причина?
Чому повертаєтесь? Чи довго були в Польші?
Слухи-руки не распускаю• 11 января 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Два лета мне хватило ) А что не так?
Ну лично мне да, очень не зашла погода. Я люблю более теплый климат
Про погоду так(( сонця майже нема, хіба що влітку,а так сіро-сіро-сіро
Я не в теме• 11 января 2024
Ответ дляСекретница
На якій основі плануєте залишитися в країні після закінчення прихистку?
Мову можна вчити з України.
Барабасиха• 11 января 2024
Ответ дляПослушная
Можете не відповідати
онкология без очереди. все раьотающие получают онколечение бесплатно. автор планировала раьотать. но nfz она пооучит сразу как УКР. кроме того, есть вполне доступные пакеты от того же люксмеда. 50 узких специалистов и стопитсот видов анализов, мрт и тп и тд за 200 зл. вполне подьемно, если прям надо бегать по врачам
Слухи-руки не распускаю• 11 января 2024
Ответ дляЗаведУющая
какая причина?
Багато причин....
Туга за домівкою дуже сильна
Робота
Відношення місцевого населення
Медицина
Рівень освіти ( хоча мушу визнати, що відношення вчителів до дітей це небо і земля в порівнянні з Україною, але я беру 2 школи,тому не правильно говорити про всю освіту)
Скаженні ціни на житло ( часто низької якості), але це теж суб´єктивно,якщо в грошах нема обмежень,то це не є проблемою
Нема сонця
Не наша країна
Туга за домівкою дуже сильна
Робота
Відношення місцевого населення
Медицина
Нема сонця
Не наша країна
Секретница
• 11 января 2024
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Багато причин....
Туга за домівкою дуже сильна
Робота
Відношення місцевого населення
Медицина
Нема сонця
Не наша країна
Туга за домівкою дуже сильна
Робота
Відношення місцевого населення
Медицина
Нема сонця
Не наша країна
Які були проблеми з відношенням місцевого населення? Про це теж думаю
Секретница
• 11 января 2024
Ответ дляЯ не в теме
Мову можна вчити з України.
Робоча віза наприклад
Слухи-руки не распускаю• 11 января 2024
Ответ дляСекретница
Почитайте форуми, почитайте що поляки пишуть на адресу українців
Кавуся• 11 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Цікаво однако))
Кавуся• 11 января 2024
Ответ дляСекретница
Які райони краще розглядати для купівлі квартири? Якщо без авто, дякую
Ви ж знаєте що квартира вам не допоможе легалізуватися
Кавуся• 11 января 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
И вывод про лето сделали?))))
Ну взагалі Варшава по клімату не дуже,ми колись жили,там сіро постійно і дощі,переїхали у Вроцлав тут вже зовсім по іншому,багато сонця
60 метрів сметани• 11 января 2024
Сейчас вообще не сложно решиться. Я не в Варшаве правда, не знаю как там, но куча наших, куча информации что да как. Хотя понятно что первый раз всегда страшно.