А Я Самая Самая• 12 января 2024
Сиджу, досі відходжу від шоку. Була на побаченні
Чоловік ніби цікавий, жартував. Попереписувались і пішли гуляти після роботи, обоє працюємо до 17.
Зустрілись: він постійно мовчить. Я і так, і сяк намагаюсь розмову зав‘язати - ні в яку. Нічого не питає, просто мовчить. Потім перериває мене і каже: ‚ну з тобою немає про що поговорити, ти нецікава‘.
Йдемо далі, починає валити сніг, стає холодніше, діло йде до ночі. Пропоную зайти в кав‘ярню. Ні в яку. Підходимо до будочок , там де продають каву. Беру собі питаю чи буде він щось - мовчить. Не бере. Йду, п‘ю. Кажу ‚взагалі-то дамам ніби-то каву пропонують джентельмени‘, у відповідь чую ‚а ти що, шл*ха? За щось ходиш гуляти?‘
Промовчала, йдемо, вже холодно. Потім сказала що замерзла, він промовчав і ми розійшлись по домам. Більше не пише
Шкода, по переписці був адекватним..але від нього віяло дикою агресією, ніби я його дуже дратую…і як тепер довіряти перепискам? Там прямо джентельмен був
Кіна не буде• 12 января 2024
Тю. Щось ви довго. Треба було розвертатися ще після фрази ’ти нецікава’.
А Я Самая Самая
• 12 января 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Че вы сразу не ушли?
Думала може настрій поганий чи він соромиться
ЛісАпетная• 12 января 2024
А вы расстроились что не пишет?
Ппц, я б после первой фразы бежала, а вы упорная, еще и кофе ему предлагали
А Я Самая Самая
• 12 января 2024
Ответ дляЛісАпетная
А вы расстроились что не пишет?
Я хотіла щоб він пояснив свою думку і поведінку , вибачився
Сама собі лікар• 12 января 2024
Ответ дляКіна не буде
Так треба ж було переконати, що це не так.
Злюка-закусюка• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Соромиться сказати, що Ви не цікава і з Вами нема про що поговорити? Не думаю
ЛісАпетная• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Не бросайте дело на полпути, выясните это, даже если придется замуж за него выйти
Фляшка на трьох• 12 января 2024
Ответ дляКіна не буде
У меня тоже больше вопросов к автору,почему после этой фразы домой не поехала
Сама собі лікар• 12 января 2024
Ответ дляЛісАпетная
До речі, хороша ідея. З´ясувати в нього це. Прямо зараз. Автор, телефонуйте!
А Я Самая Самая
• 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Після ’нецікава’ ви ще чогось вичікували і тупо не йшли додому? Чекали, шоб він на вас валянком кинув?
Просто по переписці все було нормально
А Я Самая Самая
• 12 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Как звали? И город ,чтобы не попасться на него?
Максим, Киев
Бабка-ежика• 12 января 2024
Бо то з вами переписувалася його мама, а на побачення в мороз довелося йти синачкє. А грошей у нього лише на маршрутку. І взагалі, шо це у вас за запити такі, скромнішою треба бути.
Сама собі лікар• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Просто по переписці все було нормально
Скільки йому років? І яка ваша вага?
Матраскин Брат• 12 января 2024
Надо было прощаться сразу, как он сказал, что вы не интересная. Чего вы его ещё развлекали и оскорбления выслушивали ?
Фляшка на трьох• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Просто по переписці все було нормально
Может он параллельно с 20 переписывался одними словами.Вы не понравились сразу и ничего лучше не придумал
Ксерокопия ночи• 12 января 2024
давно подозревала что в тиндере пора открывать отдел Отзывов. По крайней мере вот о таких неадекватах стоит предупреждать
Сама собі лікар• 12 января 2024
Ответ дляD_A_V
а я не люблю переписки - я давно понял, что там пишут ерунду ( часто манипуляционные игры) - только реальные встречи все проясняют
Тоді поясніть автору: чому як переписувалися - була цікава, а як зустрілися - ні.
Ксерокопия ночи• 12 января 2024
Ответ дляБабка-ежика
кстати! А запросто или мама или колега. Когда то приятель рассказывал что у них один сотрудник за всех переписывался, скучно было парням на работе
Маурита• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
А это его оправдывает?
Kusalochka• 12 января 2024
Как оно могло быть адекватным? Не уговаривайте себя. Вы очень неразборчивы и тратите свое время на отбраковку, которая так или иначе все же понижает самооценку.
Я никогда не пересекались с такими мужчинами. Вообще никогда. И это не просто потому, что везёт. Я не тратила время на говно. Вы же о чем-то общались. Как-то где-то договаривались о встрече.
Ответ дляЕвга-9246
Кстати была тема как автор три раза ходила на свидание где один и тот же мужик вот так молчал и говорил что она не интересна и говорить не о чем
И так три раза
А Я Самая Самая
• 12 января 2024
Ответ дляKusalochka
Так, і він був адекватним повністю