А Я Самая Самая• 12 января 2024
Сиджу, досі відходжу від шоку. Була на побаченні
Чоловік ніби цікавий, жартував. Попереписувались і пішли гуляти після роботи, обоє працюємо до 17.
Зустрілись: він постійно мовчить. Я і так, і сяк намагаюсь розмову зав‘язати - ні в яку. Нічого не питає, просто мовчить. Потім перериває мене і каже: ‚ну з тобою немає про що поговорити, ти нецікава‘.
Йдемо далі, починає валити сніг, стає холодніше, діло йде до ночі. Пропоную зайти в кав‘ярню. Ні в яку. Підходимо до будочок , там де продають каву. Беру собі питаю чи буде він щось - мовчить. Не бере. Йду, п‘ю. Кажу ‚взагалі-то дамам ніби-то каву пропонують джентельмени‘, у відповідь чую ‚а ти що, шл*ха? За щось ходиш гуляти?‘
Промовчала, йдемо, вже холодно. Потім сказала що замерзла, він промовчав і ми розійшлись по домам. Більше не пише
Шкода, по переписці був адекватним..але від нього віяло дикою агресією, ніби я його дуже дратую…і як тепер довіряти перепискам? Там прямо джентельмен був
Ответ дляМайструю крила
Хочете, я вам поясню за нього. Він побачив вас вживу, не сподобалися. Він розстроївся чи розізлився, що ви вживу така страшна, і став агресувати. Чого не пішов геть відразу - хз. Ішов уже в своїх думках, картаючи себе подумки що попкрся на зустріч. Якось так. Думаю, від того й така неадекватна агресія, і оте про шлюху - визвірився на вас.
А може навпаки, зрозумів, шо проти неї він чмо, розізлився на себе і звідси агресія
Я_з_Франека• 12 января 2024
Ответ дляPmB
А что это значит?
Не знаю, просто было максимально неожиданно))
Хотела задать вопрос, но он немного бестактный))
Но надо сказать, ему они не мешали точно)
Пока все идеи к тому что будет повод спросить)))
До этого я не гуляла с парнями с серьгами
Джинци на Флісі• 12 января 2024
Ответ дляВерочка 100%
а лучше молча пойти на свой транспорт). И не смотреть, как отреагирует). До сих пор бы там стоял, матерясь))
Да, это еще лучше идейка )) Жалко, что автор так не сделала. Или сказать, что надо в туалет, зайти в какую то кафешку и через другой вход сбежать ))
Сама собі лікар• 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Чмо ніколи себе не вважає чмом
неДодекаэдр• 12 января 2024
Ответ дляKusalochka
Вы серьёзно??? Если мужчине не нравится дама, то он старается быстрее закончить встречу. Он не унижает женщину и не жмёт. Нормальный мужчина вообще назначает свидание в заведении предварительно уточнив вкусовые предприятия дамы.
’Кохфе буш?’
жижифреймут• 12 января 2024
А че вы с ним бродили? После первого кукареканья надо было тикать. Не хватало еще каву глухонемому пинчеру предлагать. Хай идет в дупло, блотной и нищий.
Аноним НаВсеГда• 12 января 2024
Ответ дляЛісАпетная
Не бросайте дело на полпути, выясните это, даже если придется замуж за него выйти
Майструю крила• 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Могло би бути й так. Але ж він переписувався з нею до того. Важко уявити, яка дівчина зараз постить фотки, на яких вона набагато гірше ніж вживу. Тому мені здається все ж навпаки.
Малявка ще та• 12 января 2024
Після , ти що шл*ха, полила би його тією кавою, і нехай поліція, якщо щось розбирається, ще й повістку отримає пі**р.
Новопоштинская• 12 января 2024
Автор объективно Вы себя как внешне оцениваете? Фото соответствуют ожидание/ реальность? Странное поведение человека если Вы 100% копия своих фото.
Сама собі лікар• 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
То ви про шизіків, з чмами, мабуть, по іншому)
Ви думаєте, що чми настільки самокритичні?
Василина Семеніч• 12 января 2024
Ответ дляМайструю крила
Які діти якщо вона йому не сподобалася і він явно дав про це зрозуміти
якби йому ще в рило хтось дав, заслужено
неДодекаэдр• 12 января 2024
Ответ дляPmB
Бронза, античное золото , патина
Кгм. Патина, кажется, это нечто другое.
Впрочем, спорить не буду. Не копенгаген. Спасибо.
неДодекаэдр• 12 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Цианид
К цианидам привыкнуть нельзя. Оно не перерабатывается а напрямую всё нахрен рушит.
Сама собі лікар• 12 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Ну і як результат - те, що ви спостерігаєте на форумі....
Василина Семеніч• 12 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
У меня сегодня другой шок был - пришла на свидание, вроде хорошо и прикольно, снимает шапку - у него серьги в двух ушах)))
а что тут такого, не в трёх же, вот то было бы неожиданно
Я_з_Франека• 12 января 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
А вы ему: ты шо за трансвестит?)))
Ахаха)
Ну это было максимально неожиданно)
Ps надеюсь это не клипсы)
Ну это было максимально неожиданно)
Ps надеюсь это не клипсы)
неДодекаэдр• 12 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Было бы лучше, если бы у парня были туннели?
Тогда, можно было бы задумчиво на них смотреть и вслух размышлять, какие симпатичные бывают навесные замочки.
Я_з_Франека• 12 января 2024
Ответ дляВасилина Семеніч
Да это было бы странно))
Малявка ще та• 12 января 2024
Взагалі не розумію, до чого ті гуляння взимку. Треба зустрічатися в кафе, рахунки окремо, щось не так, ой мені терміново треба додому...заплатили за свою каву, тощо... І пішов він...
неДодекаэдр• 12 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Так, ДАВ зник вже з теми.
Я_з_Франека• 12 января 2024
Ответ длянеДодекаэдр
Нет конечно)
Хотя глобально что бы это поменяло?) Я все же иду на свидание с человеком, а не ушами.
А на серёжки задумчиво смотреть нельзя?)
Василина Семеніч• 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
вполне возможно, почувствовал, что не потянет, решил обгадить, есть такие
Я_з_Франека• 12 января 2024
Ответ дляМалявка ще та
Нудно понимать, а захочется ли в кафе. Полчаса можно и пройтись
неДодекаэдр• 12 января 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Нет конечно)
Это старый прикол, парню с тоннелями, защелкнуть на тоннеле навесной замок и убижать с ключами.
90x60x90• 12 января 2024
Автор признавайтесь фотки сильно отфотошоплены были?))
А вообще чувак мудак, нужно было сразу уходить после ты мне не интересна