А Я Самая Самая• 12 января 2024
Сиджу, досі відходжу від шоку. Була на побаченні
Чоловік ніби цікавий, жартував. Попереписувались і пішли гуляти після роботи, обоє працюємо до 17.
Зустрілись: він постійно мовчить. Я і так, і сяк намагаюсь розмову зав‘язати - ні в яку. Нічого не питає, просто мовчить. Потім перериває мене і каже: ‚ну з тобою немає про що поговорити, ти нецікава‘.
Йдемо далі, починає валити сніг, стає холодніше, діло йде до ночі. Пропоную зайти в кав‘ярню. Ні в яку. Підходимо до будочок , там де продають каву. Беру собі питаю чи буде він щось - мовчить. Не бере. Йду, п‘ю. Кажу ‚взагалі-то дамам ніби-то каву пропонують джентельмени‘, у відповідь чую ‚а ти що, шл*ха? За щось ходиш гуляти?‘
Промовчала, йдемо, вже холодно. Потім сказала що замерзла, він промовчав і ми розійшлись по домам. Більше не пише
Шкода, по переписці був адекватним..але від нього віяло дикою агресією, ніби я його дуже дратую…і як тепер довіряти перепискам? Там прямо джентельмен був
А Я Самая Самая
• 12 января 2024
Ответ дляМиззери
Кстати была тема как автор три раза ходила на свидание где один и тот же мужик вот так молчал и говорил что она не интересна и говорить не о чем
И так три раза
Так?
Сама собі лікар• 12 января 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
кстати! А запросто или мама или колега. Когда то приятель рассказывал что у них один сотрудник за всех переписывался, скучно было парням на работе
Колонія?
Kusalochka• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Так, і він був адекватним повністю
Куда Вас пригласили?
неДодекаэдр• 12 января 2024
Ответ дляD_A_V
а я не люблю переписки - я давно понял, что там пишут ерунду ( часто манипуляционные игры) - только реальные встречи все проясняют
Удалено администрацией...
Безпорадна Кроко• 12 января 2024
Ответ дляD_A_V
Не там пишут ерунду, а конкретно вы пишите ерунду. Если начнете давать ссылки на свои опусы на этом форуме, то вам вообще никуда ходить не надо будет
неДодекаэдр• 12 января 2024
Ответ дляСама собі лікар
Скільки йому років? І яка ваша вага?
Еще интересует охват бицепса Автора. Спасибо.
А Я Самая Самая
• 12 января 2024
Ответ дляМиззери
Это не ваша тема была ? Аналогичное поведение мужика было и девушки но она давала ему шанс три раза
Ну якби це була моя тема, то я б не писала це вчетверте
Ответ дляА Я Самая Самая
Максим, Киев
оу в Киеве много гулящих Максов :))
я вот сегодня с одной попращался- месяц переписывались- она с др города и должна была приехать к подругам и ко мне провести со мной время- а когда время к праздникам приблизилось- видно другие мужчины нарисовались- приехала в Киев и провела время с другим- я провел в итоге тоже с другими- теперь она говорит уехала и говорит о том, что может теперь весной- говорю, что весной мы точно не увидемся и время, которое месяц планировали провести потратили с другими. :))
я не ждун
Зоя Жорівна• 12 января 2024
Вы ему не понравились внешне. Он разочаровался и не смог этого скрыть 🤷🏻♀️
Невгамовна• 12 января 2024
Ответ дляМиззери
И так три раза
И я помню эту историю
Соображалочка• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Так, і він був адекватним повністю
Автор,ну получили опыт,в следующий раз уйдете сразу от неадеквата,не сообразили сразу,после переписок мозг не верил,что это г-но
Kusalochka• 12 января 2024
’Потім перериває мене і каже: ‚ну з тобою немає про що поговорити, ти нецікава‘.’ - кака реакция? Почему продолжили общение? Чмо попробовало обидеть - все, оно идёт нах, Вы идите пить кофе. Себя любить нужно и не тратить ни минуточку лишнюю на мудаков
Сама собі лікар• 12 января 2024
Ответ дляKusalochka
Так автор теж так вважає) На правду не ображаються
Майструю крила• 12 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Я хотіла щоб він пояснив свою думку і поведінку , вибачився
Хочете, я вам поясню за нього. Він побачив вас вживу, не сподобалися. Він розстроївся чи розізлився, що ви вживу така страшна, і став агресувати. Чого не пішов геть відразу - хз. Ішов уже в своїх думках, картаючи себе подумки що попкрся на зустріч. Якось так. Думаю, від того й така неадекватна агресія, і оте про шлюху - визвірився на вас.
Чемна панночка• 12 января 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
ну це не привід по холоду дівчину годинами водити
Бабка-ежика• 12 января 2024
Ответ дляМайструю крила
Відразу не пішов, бо дуже злякався. А коли відійшов від шоку, тоді чкурнув.
Соображалочка• 12 января 2024
Ответ дляМайструю крила
Понравилась,не понравилась,воспитанный человек перевел асе в шутки и разбежались бы,не задев самолюбие автора,мудак однозначно он
Майструю крила• 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
А, ну тоді напишіть самі, зустрічайтесь ще, дітей заведіть... нє, ну а чо, в переписці ж нормально було
Які діти якщо вона йому не сподобалася і він явно дав про це зрозуміти