Лорка-хлорка• 12 января 2024
Голубцы
как вкуснее - запекать голубцы в духовке или тушить в казанке? какую капусту лучше выбрать- савойскую,пекинскую или обычную? хочу их куриного фарша приготовить
Трусиковед• 12 января 2024
Будуть дуже пісні з самого курячого.
Я тільки звичайну визнаю капусту. Роблю в казані в духовці. Вкінці шматок масла додаю
Лорка-хлорка
• 12 января 2024
Ответ дляТрусиковед
Будуть дуже пісні з самого курячого.
на жаль чоловік свинину не їсть
Сірничок• 12 января 2024
Якщо курячий фарш, то додайте, крім цибулі-моркви ще помідор, зелень, щоб не сухі були. Я роблю зі звичайної, з савойської теж ок. Тушу
Рассказница• 12 января 2024
Я люблю товстий лист капусти, тушу в казані. Багато кому подобаються запечені, тоді листочок капусти тоненький виходить
Кнопус• 12 января 2024
всегда делаю с куриным фаршем,свинину вообще не люблю
и с пекинской капустой.
Обычную не люблю и она мне воняет,а с савойской раз делала,много лет назад,но,если честно,не помню или понравилось
по поводу запекать/тушить - не знаю
не пробовала запекать никогда
и с пекинской капустой.
по поводу запекать/тушить - не знаю
не пробовала запекать никогда
Намазюкана нішою• 12 января 2024
Всегда тушу сверху на плите.Обычная капуста.Главное сделать вкусную заливку.Что-бы была томатная паста,сахар,соль,вода,сливочное масло,чуть сметанки.Слои голубцов перелаживаю поджаренной морковкой.
Привіт з ботойбіччя• 12 января 2024
Тушіть в молоці. А до фаршу додайте щедро пасеровану моркву з цибулею. Я інколи ще гриби додаю, якщо роблю голубці з курячого фаршу.
КротоТо• 12 января 2024
Я роблю із курячого фаршу, тільки в рис додаю зажарку( цибуля + морковка), капусту використовую звичайну.
Привіт з ботойбіччя• 12 января 2024
Ще можете спробувати не з рисом, а з гречкою. Також дуже смачно виходить з кукурудзяною крупою, але її краще пропарити перед тим.
неДоЖиру• 12 января 2024
Я роблю із звичайною капустою і тушу в мультиварці з соусом із сметани, томата і води. Фарш беру свинина-курятина.
Крошка Енот• 12 января 2024
Всегда делаю из говядины. Плюс рис, зажарка, но можно и без нее. Обычную капусту без кочерыжки 10 мин в пакете в микроволновке. Тушу в мультиварке. В томатном или сметанном соусе.
Моська-слон• 12 января 2024
Роблю тільки зі звичайної капусти. Переморожую її в морозильній камері десь добу, тоді не треба парити.
Замість рису додаю гриби тушковані
Небалувана Галя• 12 января 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
на жаль чоловік свинину не їсть
Автор, а яловичину? Нам дуже смакує, ніколи не додаю свинину. При цьому з куркою не люблю, але ж тут кому що
Голова колгоспу• 12 января 2024
Як вище написали,якшо курка то пекінка. Плюс я також довляю в фарш зелень і помідор. Єх . голубців захотілось