Баба Йога• 12 января 2024
Що подарувати подрузі та її хлопцю-воїну?
Зустрічаємось з подругою після свят, обмінюємось подарунками за новий рік. Вона зазвичай дарує щось і мені, і дитині, і чоловіку. Я звикла дарувати їй шось для неї, але тепер у неї є хлопець, що служить, але іноді приїздить все ж до неї. Що подарувати йому? Бо для пари якось не хочеться, все ж вони дуже рідко бачаться
Запароленое одеяло• 12 января 2024
Термо костюми ( по 400 грн в інста купувала на презенти всім )
Ікра червона (також всім купувала )