Зяблик протестант• 12 января 2024

Чому дитина на вулиці тікає?

Пам´ятаю як мама мучилася з братом, він постійно тікав і ховався,губився. Мій як вийде на вулицю то трохи пройде поряд,потім кидає руку і біжить в протилежну сторону або куди завгодно аби подалі від мене. Іноді йде куди треба, якщо постійно повторюю що йдемо на майданчик,там дітки,йдемо на майданчик і так всю дорогу. На майданчику сам бере мене за руку і водить, а за його межами біжить куди очі дивляться. Дивлюся інші діти його віку (1.5 року) ходять поряд з батьками спокійно. Переросте чи це таких характер?
Кусачая Я• 12 января 2024
Авторка така цікава, запитала пораду і на всіх кидається, намагається інших звинуватити

Veronika_100k• 12 января 2024
Ответ дляРоза в вазі
Ну почитайте симптоми.
Мне не нужно читать симптомы. Мой тоже убегал в своё время. И одно время из коляски упорно вылазил. Сейчас ему 19 лет. Здоров. А вы по одному симптому сразу диагноз поставили. Ну серьезно, разве так можно писать? А если это пепепуганная мама, например? И сейчас в серьез воспримет ваши слова.
автор Зяблик протестант • 12 января 2024
Ответ дляКусачая Я
А де поради,вибачте?
Анонім Секретар• 12 января 2024
Більшість дітей так роблять. Іноді це ознака сдвг або рас
Золота орда• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Мій ходить за руку і сам бере у незнайомих місцях або якщо хоче кудись залізти і сам не може. Просто іноді його щось цікавить і він туди несеться,то на велику машину подивитися то га велосипед.
Это нормотипическое поведение, не переживайте.
Ответ дляVeronika_100k
Я не перелякана мама. Просто пам´ятаю як мій брат тікав постійно починаючи з такого віку,вже не пам´ятаю коли це скінчилося. Виріс і став спокійним і флегматичним чоловіком. І в дитини ніяких хвороб не підозрюю теж.
Ответ дляАнонім Секретар
Ну тут кажуть що ні в кого діти так не роблять,це тільки мій невихований)

Veronika_100k• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Да я не утверждаю, что вы перепуганная))
Я к тому, что диагноз ставить сходу, прочитав 3 слова - это идиотизм.
Анонім Секретар• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Ой. Тут всі золоті мамки. В мене син був період тікав ще й сміявся з мене.... Пройшло .я тікала і губилася, але судячи з маминих розповідей в мене точно СДВГ
Муууумие• 12 января 2024
Где машины брать за руку,а если безопасно-пусть бежит,куда денется,побегает и вернется.
Муууумие• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Наприклад? Постійно кажу що ходимо за руку і поряд з мамою.
Чего это постоянно за руку?на площадке,в парке,во дворе,пусть бегает..чего вы его волочите
Альдебаран• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Якраз в процесі. Ваш в 17 міс був дуже вихований?
Ребенок ваши догонялки воспринимает как игру, а это вы так показываете.
Ну и ладно.

Закажите на Алишке поводок детский и проблема решена.
Если что, у нас раньше тоже так делали, привязывали несмышленышей к чему-то особенно во время варки варенья или выварки белья. Ничего такого издевательского, просто техника безопасности.
Потішаюся• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Странно что вам тут еще не посоветовали развестись и оставить ребенка папе.))
Ответ дляАльдебаран
Ну и ладно.

Ні,його не цікавить чи я його доганяю,він і не обертається. Може знає що я завжди поряд,тому і не боїться.
Ответ дляПотішаюся
Від тата теж тікає,це не допоможе хоча вдома йому треба завжди бути там де ми)
Кастрюлька• 12 января 2024
Ответ дляНеместная Я
перерастет. Вы видели хоть одну семилетку, убегающую от мамы куда глаза глядят?)
У меня старшая с 1,8 по 2,4 убегала редко, но внезапно. Один раз за волосы перед проезжей частью поймала. А младшая, как цыпленок, всегда рядом за руку, людей побаивалась.
Сміюся. У мене семирічка, може зірватися і побігти, типу так грається. Вибішує страшенно. Ніби і розуміє все, і в іншому більш-менш вихований. Але оці різкі пробіжки як виклик. Старші діти себе так не поводили
Ответ дляМуууумие
Ми живемо в центрі мегаполісу, тут море машин і людей. До майданчика возила раніше,зараз намагаємося ходити більше.
Альдебаран• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Вы не поняли, это долго объяснять. Но если одним словом, то одна из причин гиперопека. Не на улице, а везде. Мама прибежит и все сделает. Следить за ребенком это правильно. Сложно только найти баланс между опекой и свободой. Ну а научить свободе лучше как раз до школы, там мама уж точно не будет рядом…время быстро летит…
КротоТо• 12 января 2024
Автор, в мене донька теж тікала, постійно бігала за нею. Не знаю чого так було. Вона потім в три роки перестала це робити. Як згадаю, гуляли-гуляли а потім побігла, їй весело а мені не дуже «я вагітна тоді була» це жесть, но слава богу ніколи не губилася.

Ответ дляАльдебаран
Нема гіперопеки, якщо впав то сам встає,я ніколи до нього не бігла,зараз вже і не плаче, упав встав і пішов, можу поцьомати хіба і трохи пожаліти.
ШобВам_КакНам• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Дитині 1.5 року, вона вже в змозі зрозуміти причинно наслідковий звʼязок
Ответ дляЗолота орда
Автор, если это единственное, что Вас беспокоит, то ок.
В комплексе важно оценивать : как ребенок спит, как ребенок играет (он правильно манипулирует игрушками или бросает, пытается сломать, использует не по назначению), есть ли у ребенка четкие глазной контакт, указательный жест, разделённое внимание, выполняет ли ребенок инструкции без жестовой подсказки.
Все є, я не підозрюю що дитина хвора. Єдине що слів говорить мало і не часто. Якщо хоче води то принесе свою пляшку мені і показує щоб налила. Зі слів тільки амам айяяй мама і може ще якісь які я не розумію бо коли сердиться то щось постійно бубнить.
Ответ дляШобВам_КакНам
Який, що якщо він побіжить то може загубитися чи його зіб´є машина чи велосипед? Як він це має знати? От йому хочеться до будівництва бо там великий гарний червоний навантажувач або сміттєвіз через дорогу і треба бігти прям до нього. Півтора року буде через місяць.
ШобВам_КакНам• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Ні, це ці.
Якщо ви не будуєте рамки дозволеного, то в дитини не буде цих звʼязків.
А ви виправдовуєте зараз його поведінку.
Ответ дляШобВам_КакНам
Ні, це ці.
Як це не будую,якщо постійно розповідаю і показую що можна і що не можна. Дитина вдома не відкриває заборонених шафок і якщо щось бере то несе назад на місце коли кажу. Слово неможна він давно знає.
ШобВам_КакНам• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Вам 15?
Ответ дляШобВам_КакНам
Вам 15?
Вам немає що сказати,виходить,це вам 15.
ШобВам_КакНам• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Я вам написала про причинно наслідковий звʼязок а ви мені втретє пишете якийсь брєд, який не відноситься до цього.
Ответ дляШобВам_КакНам
Може ви не розумієте українську мову? Ще раз перечитайте. Я розповідаю дитині що буде але так як дитина це перевірити не може,то він не боїться наслідків. Так зрозуміло чи треба російською?
ШобВам_КакНам• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
До чого тут ці розповідання. Якщо я про інше пишу?