Зяблик протестант• 12 января 2024
Чому дитина на вулиці тікає?
Пам´ятаю як мама мучилася з братом, він постійно тікав і ховався,губився. Мій як вийде на вулицю то трохи пройде поряд,потім кидає руку і біжить в протилежну сторону або куди завгодно аби подалі від мене. Іноді йде куди треба, якщо постійно повторюю що йдемо на майданчик,там дітки,йдемо на майданчик і так всю дорогу. На майданчику сам бере мене за руку і водить, а за його межами біжить куди очі дивляться. Дивлюся інші діти його віку (1.5 року) ходять поряд з батьками спокійно. Переросте чи це таких характер?
Зяблик протестант
• 12 января 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
До чого тут ці розповідання. Якщо я про інше пишу?
Таки треба російською чи що? Чи ви самі не в курсі що таке причина і наслідок? Незнайомі слова?
ШобВам_КакНам• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Удалено администрацией...
Зяблик протестант
• 12 января 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...
Ще раз впевнилась що тут сидять не особливо розумні жінки які не можуть пояснити свої думки. Це дуже сумно...
Анонім Секретар• 12 января 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Дитині 1.5 року, вона вже в змозі зрозуміти причинно наслідковий звʼязок
В 1.5 року причинно наслідковий зв´язок?!
В мене слів навіть немає що вам написати, де такі ’розумні’ беруться...
Зяблик протестант
• 12 января 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Доречі,це так,для вашого розвитку,причинно-наслідковий зв´язок з´являється після 3х років. У вас немає дітей.
Зяблик протестант
• 12 января 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Ну в неї в півтора діти мабуть вже академіками були,досліджували причинно-наслідкові зв´язки.
Околовита• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Якраз в процесі. Ваш в 17 міс був дуже вихований?
Игры у него такие и интересно там, где он не был. Ховается- игра в прятки.
Энергии много))
Зяблик протестант
• 12 января 2024
Ответ дляОколовита
Энергии много))
Мій ще не ховаєтсья, може не встигає)) Але брат як був малий реально ховався спеціально і сидів дивитися як його всі шукають, нервів багато помотав мамі.
Околовита• 12 января 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Скорее всего не умеет. Не научили)))
Или любит другие игры))
Я не в теме• 15 января 2024
Ответ дляЩаслива Я
Бо не знаєте, які є проблеми і хвороби в дітей.
не потрібно чіплять всім діагнози
Шотуткоїться?• 14 февраля 2024
Переросте. В мене старша донька також це робила в 1,5 року, а двоє інших дітей ні) хіба що менший інколи під настрій міг трошки бігти)
В мене старша донька дуже активна і прудка, нащо їй було з мамою ходити?
ЭмчЭндЭм• 15 февраля 2024
За досвідом дуже раджу терміново купити засоби безпеки - або рюкзак з довгим ременем, або наручники на проводі 5м, будь-що, аби врятувати і свою дитину, і людей поруч.
І нікому не вірити - оце ’переросте’ інколи ставить під питання сам факт існування((
Бачила аварію з кількох авто, коли дитина 4р драманула на дорогу, це жах(
На заході ніхто не ризикує, всі діти так чи інакше під наглядом дорослих і мають той мотузок в місцях, де багато людей або авто.
- це браслет, вони зручні і популярні до 3 років десь.
ЭмчЭндЭм• 15 февраля 2024
ще ось такі рюкзаки з ремінцем популярні у дітей 3-5 років.
біля дороги дітей більше одного в сша і канаді водять на ремені довгому - пристібають.
не фото причепити. гугл покаже як рюкзак з поводом
Всех в сад• 23 февраля 2024
Почитайте про полевое поведение. Походе или нет? Если да, то тщательно изучите возрастные нормы, (тест АТЭК можно уже пройти, то, что у вас не делает - посмотрите по нормам, не дорос ещё по возрасту или не появился вовремя навык, тест оптимален в 2г, но красные флаги уже можно увидеть - например, если ребёнок не освоил горшок, это ещё возрастная норма, если нет указательного жеста- это уже плохой сигнал). В общем, посмотрите тест и проверьте все ответы по возрастным нормам.
Ms. Скромность• 13 марта 2024
Ответ дляМрію про пончик
Я бы за руку довела до безопасного места и отпустила. Возможно, с контролем нескольких взрослых, о которых ребенок не знает. И хай бежит. Должен же когда-то понять, что остался сам и не перед кем выпендриваться. И самому страшно.
Я быто тоже так попробовала...но возраст старше должен быть. Может, перерасткт, автор?
Чарівне зіллячко• 24 марта 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Ну тут кажуть що ні в кого діти так не роблять,це тільки мій невихований)
А Вы не обижайтесь ,а прислушайтесь ,ну и присматривайтесь к ребёнку. Выше перечислили примерный список у детей с РАС чем раньше поймёте сами ,тем раньше начнёте задавать вопросы врачам. По теме ,дети в таком возрасте уже прекрасно понимают чужие - свои. Ребёнок, когда видит ,что мамы нет рядом ,то начинает её искать. Если это происходит ,то просто ловите его и проговаривайте ,что так делать нельзя ,если несётся и мама не особо то и волнует ,то с обзора выпускать такого ребёнка нельзя ну и наблюдать таки стоит ,обычно это поведенческий комплекс в ввиде непобедимых истерик ,встраивания игрушек в ряд. И да ,то что может быть долго без мамы это тоже не всегда хорошо.
Зяблик протестант
• 24 марта 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
В нас немає іграшок в ряд і немає істерик, грає з дітьми,обожнює інших людей і з ними спілкуватися,особливо,якщо гарні дівчата)),любить ходити в кафе і ресторани,їздити на машині, машинки в нього їздять,літаки літають, любить їсти і їсть усе що дають. Спить добре в своєму ліжку в своїй кімнаті з 9 вечора до 7 ранку. Тому не бачу ніякого РАС. Але на вулиці несеться куди йому хочеться,а не мамі, хіба що зацікавити і сказати що підемо кататися у ліфті або за кавою і круасаном. Я от в дитинстві іграшки любила в ряд по зросту виставляти на дивані,це я точно пам´ятаю,наче не аутист
Чарівне зіллячко• 24 марта 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Ну тогда возможно просто перерастет) Мой племянник где-то с возраста Вашего малыша вырывал руку ,не ходил за руку вообще, невозможно было заставить ,но при этом с ним абсолютно спокойно можно было переходить дорогу ,никуда не убегал никогда ,но взяла я на прогулку чужого ребёнка, девочке тогда уже лет 10 было ,блин я чуть не поседела это пипец просто ни машин ребёнок в упор не видит ,ни луж ,ни грязи ,ни людей, я такого больше никогда не встречала ,мне было дико ребёнка в таком возрасте за руку всю дорогу вести ,но по другому вообще никак. Оба ребёнка выросли ,племяннику 20 он в ВСУ служит ,девочка тоже уже большая , ну вот такие вот особенности были в детстве. Детки с РАС вырастают другими и это конечно же с возрастом заметнее.
празники не помню• 25 марта 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Молодець, мабуть вже і жив окремо.
У дитячому будинку
празники не помню• 25 марта 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
І читати Шекспіра у оригіналі теж в змозі. Це вікова норма.
Да будет так• 27 марта 2024
У мене в дитини рас , і він спокійно не ходить то біжить кудись то на руки лізе.
ТигрЛьвович• 04 апреля 2024
У меня младший такой был. Это этап развития.
Сын ещё в 7 лет ухитрялся потеряться в магазине. Сейчас уже более осознанно относится к этому. Но у моего сдвг.