Стрекоза любви• 12 января 2024

Якщо вам потрібно десь на заході ефектно виглядати, ваші дії?

Цікавить загалом обличчя та волосся. Що робите? Маски для обличчя, блиски для волосся.
Tatka Kiev• 12 января 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ого. Який ефект у вас від сечогінного на обличчі?
Я ж не написала вам, зробити маску з таблеток на лице))
автор Стрекоза любви • 12 января 2024
Ответ дляTatka Kiev
Так я і не про це питаю. Можливо на набряки під очима впливає, ось що цікаво.
Tatka Kiev• 12 января 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Набряки хто схильний, мішки під очима, в мене нависання повік набагато менше
Oks_kis• 12 января 2024
Запишусь в салон, чтобы из меня сделали конхфетку
Басина• 12 января 2024
Ответ дляomg_meow
фото
Дякую)