Цікавить загалом обличчя та волосся. Що робите? Маски для обличчя, блиски для волосся.
Taya_Groza• 12 января 2024
Волоси накрутка, сама роблю. Макіяж теж я сама вмію робити бо курси проходила.
Не ем ничего вредного и соленого за день до.
Душ, скраб - для тонуса общего.
Голову мою, наношу пенку-мусс Шварцкопф освежить цвет и вообще очень нравится эффект после нее на волосах, они такие красивые, блестящие становятся.
накануне - салфетки деннис гросс пилингующие, в день мероприятия лифтинг маска grown alchemist. или оранжевая шейкерная маска др джарт. обе маски классно освежают кожу, как будто подтягивают лицо, эффект временный конечно, но вот перед мероприятиям - топ.
наверное это все.
Душ, скраб - для тонуса общего.
наверное это все.
Ответ дляomg_meow
Душ, скраб - для тонуса общего.
наверное это все.
Душ, скраб - для тонуса общего.
наверное это все.
Клас. Дякую, спробую маску шейкер. Завжди на них дивлюся, але ще не купляла.
Ответ дляMarusia.
Найголовніше в образі - це вкладене волосся. Все інше другорядне.
А як же шкіра?
Ответ дляomg_meow
Душ, скраб - для тонуса общего.
наверное это все.
Душ, скраб - для тонуса общего.
наверное это все.
Покажіть пінку-мусс Шварцкопф
Ответ дляomg_meow
Душ, скраб - для тонуса общего.
наверное это все.
Душ, скраб - для тонуса общего.
наверное это все.
А что за пенка мусс?
Tatka Kiev• 12 января 2024
Я можу на ніч випити сечогінне, але це дууууже рідко + каптопрес
Мені подобається маска для обличчя atache зелений чай
Волосся можна гарно витягнути в будь якому салоні поряд
Легкий макіяж
Ответ дляTatka Kiev
Легкий макіяж
Ого. Який ефект у вас від сечогінного на обличчі?