Мольфарочка• 12 января 2024
замовила «готовий» килим, як обманюють продавці килимів
наклейки виробу немає
довжина мала бути 170, приїхав 173 см
Карат карпет
це я дурна чи це обрізана доріжка?
ніби дрібниця але обурюює обман
довжина мала бути 170, приїхав 173 см
Карат карпет
це я дурна чи це обрізана доріжка?
ніби дрібниця але обурюює обман
Зажуженная Жужжа• 12 января 2024
Ответ дляМольфарочка
це приїхав такий🤦🏼♀️
а в ціні втратили щось?
виглядають жахливо ці три см(((
Мольфарочка
• 12 января 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Да, видно что уголок ’хвостиком’. А с их сайта есть фото обработки углов, краев?
БоХатая• 12 января 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
170 коврів практично не має.
тут красиво
Незламна• 12 января 2024
А мені навпаки підійгшло, що вони можуть під будь який розмір підігнати. Решту коврика теж прислали.
Та_шо_ж_таке• 12 января 2024
Ответ дляМольфарочка
фото
Да, вы правы, я бы тоже расстроилась и разозлилась
Звездолётчица• 12 января 2024
Ответ дляМольфарочка
це приїхав такий🤦🏼♀️
На почті не дивились ? Можна було не брати якщо не підходить чи як? Що з поверненням?
Цибулька зла• 12 января 2024
Ответ дляМольфарочка
фото
Я лично особой разницы не вижу. На фото тоже не фабрична обработка.
Бринзолетта• 12 января 2024
Ответ дляМольфарочка
фото
Мені здається, тут і якість ворсу трохи інша. Співчуваю, таки надурили.
Дідова баба• 12 января 2024
Ніхто вас не обманював. Це є килимова доріжка різної ширини. Який розмір ви замовили, такий і прислали. Продавець відразу вказав ціну за замовлений розмір, а не ціну за метр.
Зажуженная Жужжа• 12 января 2024
Ответ дляДідова баба
Якщо написано ’килим’ - це НЕ = ’доріжка на ваш розмір’.
Обрізано криво-косо, малюнок має ’зайвий’ і в см, і в кольорі шматок.
Це і є надурили!
Мольфарочка
• 12 января 2024
Ответ дляДідова баба
звідки ви знаєте як вказав продавець?🤦🏼♀️
Смажена полуничка• 12 января 2024
Ответ дляДідова баба
Килимова доріжка стандартної ширини з фабричним оверлоком. Автору теми прислали вирізаний шматом з килима більшої ширини і поганої якості оверлоку. Розумію її гнів, якщо у продавця не було потрібної ширини, треба довести це до відома замовника і обговорити деталі
Мольфарочка
• 12 января 2024
Ответ дляЗвездолётчица
мама забирала, це я їй замовляла, вона глянула що коврик гарний але повністю не було змоги розгорнути на пошті
БершкомангоЗар• 12 января 2024
Я внимательно всматривалась в фото, бегала по комментам с пояснениями, снова возвращалась к фото… Кое-как дошло к чему у вас претензии . Ну, верните… Хотя через час вы перестанете это все замечать, особенно в коридоре.
Звездолётчица• 12 января 2024
Ответ дляМольфарочка
Так поверніть
Дідова баба• 12 января 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Це і є надурили!
Вони порізали і написали, що є килим з такими розмірами.
Тай по фото видно, що краї оброблені. Можете погуглити. Готових килимів такого кольору немає.
Дідова баба• 12 января 2024
Ответ дляМольфарочка
На картах розкинула
Мольфарочка
• 12 января 2024
Ответ дляМексиканочка
В магазинах дефіцит синтетичних доріжок?
як же без вас, хоч десь самоствердитися можна, після важкого робочого дня
Зажуженная Жужжа• 12 января 2024
Ответ дляДідова баба
Окей, порізали доріжку. То це привіт криво різати?
У килимі має бути рівний малюнок.
Хто їм лікар?
У килимі має бути рівний малюнок.
Хто їм лікар?
Володарка мрій• 12 января 2024
Ответ дляМольфарочка
Ви дуже прискіпливо ставитесь до якогось там коврика. Він нормально виглядає.
Дідова баба• 12 января 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
У килимі має бути рівний малюнок.
Хто їм лікар?
У килимі має бути рівний малюнок.
Хто їм лікар?
Так питання не в тому, а що автор купувала готовий фабричний килим, а не відрізну доріжку.
Мольфарочка
• 12 января 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
це зрозуміло, але сам факт обману, та і перфекціоністи мене зрозуміють
ЯсноВидящая• 12 января 2024
Ответ дляМольфарочка
что будете делать?