Мольфарочка• 12 января 2024
замовила «готовий» килим, як обманюють продавці килимів
наклейки виробу немає
довжина мала бути 170, приїхав 173 см
Карат карпет
це я дурна чи це обрізана доріжка?
ніби дрібниця але обурюює обман
довжина мала бути 170, приїхав 173 см
Карат карпет
це я дурна чи це обрізана доріжка?
ніби дрібниця але обурюює обман
Забрала і не сказала• 12 января 2024
Ответ дляБринзолетта
Мені здається, тут і якість ворсу трохи інша. Співчуваю, таки надурили.
чось згадалась після Вашого коментаря одна тема, де такі ж ’експерти’ на дві однаковісінькі коробки духів, куплені мною особисто в д’ютіку, розказували мені, що лівий - 100% підробка і бачили, що ’трохи інша’. А все тому, що я написала, що один - з Мейкапу, а другий - куплений в д’юті
Забрала і не сказала• 12 января 2024
Ответ дляМольфарочка
це зрозуміло, але сам факт обману, та і перфекціоністи мене зрозуміють
... або варіант, що не так в приміщенні виглядає і вписується, як Вам уявлялось і тепер включилось ’ама забирала, не те, не се...’
Забрала і не сказала• 12 января 2024
Ответ дляМольфарочка
продавець признав що це доріжка
то тепер вже і оверлок буде нормальний, і 3 см не гратимуть ролі, і якість влаштує?
Бринзолетта• 12 января 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
До чого тут ’експерти’?
Людина питає думку у інших. Я висловила свою без претензій на едино вірну.
Я рада, що Ви згадали у зв´язку з цим щось для Вас смішне.
Може, вечір буде вдалим.
Забрала і не сказала• 12 января 2024
Ответ дляБринзолетта
До чого тут ’експерти’?
Може, вечір буде вдалим.
А як Ви по фото визначили якість ворсу, ще й трансформували це у свою думку? От реально? Мені більше змахує на ’винен вже тому. що продавець’.
А вечір в мене вдалий, без ’може’, чого і Вам бажаю
ПлакалаВАвто• 12 января 2024
Ответ дляМольфарочка
продавець ігнорує
Я теж зараз у пошуках коврика і розглядала покупку у них. Але мені так не сподобалось, як вони з клієнтами спілкуються. Відповіді сухі, типу так/ні, не ввічливі. Навіть фото відмовились надати. Тому пішла далі шукати...
Зажуженная Жужжа• 12 января 2024
Ответ дляМольфарочка
фото
Мляяя((( вибачте! 100 грн він поверне! 2 євро..це навіть не ціна пересилки.
Совісті немає зовсім у людей. Мені би соромно таке було писати!