Баба_Воля• 12 января 2024
Як давати біогаю малюку на ГВ?
Сьогодні приписав педіатр, а я не спитала як правильно давати ці 5 капельок.
Зараз все скажу• 12 января 2024
Ніяк, це непотріб.
Змініть педіатра, він явно має відкат за продажі або просто некомпетентний, я навіть не впевнена, що гірше.
Купи слона• 12 января 2024
Автор,извините,а вы вообще понимаете зачем будете её давать? И она ж не дешёвая ещё впридачу.
А по теме. Накапайте в чайную или меньше ложку и дайте.
Баба_Воля
• 12 января 2024
Ответ дляКупи слона
Так розумію, коли в дитинки проблеми з коліками то запропонували біогаю.
Гадаю_По_шнуркам• 12 января 2024
Автор, вам передбачення: воно не допоможе.)
Коліки з часом пройдуть і без біогайі. Або з часом пройдуть з нею. Якщо прийматимете, то минуть за 30 днів, якщо ні, то за місяць. Я до того, що прийом біогайі ніяк не впливає на коліки. Ну хіба що фінансово трохи постраждаєте. І так, це з власного досвіду) капала в чайну ложку. Краще б собі фруктів на ті кошти купила)
Малявка ще та• 12 января 2024
Ми просто капали в ротик. Коліки з цим препаратом були менші, але більше місяця лікар не рекомендувала пити.
Вумна, аж страшно• 12 января 2024
Я перечитала багато відгуків у ФБ, і багато хто писав, що перепробували все і тільки вона допомагала. Так от, купила я, були раз коліки перед застосуанням, потім їх не було, давала тиждень, а позавчора забула дати і на наступний день отримала знову коліки. Знову даю і немає. От як так? Якщо фуфломіцин? Просто крапаю в рот після годування
Залатавая• 12 января 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Да який там фуфломіцин?!
Чи не бачите що людей жаба душить, бо гроші чималі за неї треба платити!
Так прОйде!
Баба_Воля
• 12 января 2024
Ответ дляЗалатавая
Да який там фуфломіцин?!
Так прОйде!
Як можна на дитинку щось жаліти?
Баба_Воля
• 12 января 2024
Ответ дляЗалатавая
Я ж не про вас
Та я зрозуміла )) то я так запитую в загальному …
Купи слона• 12 января 2024
Ответ дляБаба_Воля
Эспумизан дайте и трубка ещё хорошо помагает
Дама_из_рекламы• 12 февраля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Я тоже давала. И это единственное, что помогло.
Капала в рот после кормления.
Стильна штучка• 15 февраля 2024
Я просто в ротик капала. Моєму малому краплі допомогли, не очикувала побачити такі погані відкуки по ці ліки