irchik.ok• 12 января 2024
Є класний готель в Шармі з великим пляжем без коралів? Як Сентідо Ріф оазіс
Вже тиждень мучаюсь з пошуками
Не можу вибрати
Головне бухта і вхід в море без коралів, щоб дорослому плавати, а не 3 метра для дітей
Не можу вибрати
Автор, реально в Шармі таких готелів одиниці. Тільки у тій бухті, де Сентідо та ще у сусідній Іберотель палац. Гарний піщаний заход у море у Наама бей, але там готелі усі простіші за рівнем.
Краще дивиться Хургаду, там готельна база зараз набагато краще, готелі новіші, ніж у Шармі і з гарними заходами у море.
Ви ж на кінець березня шукаете, вже тепло буде, вітру меньше. Наприклад, Макаді можна розглядати, це південь Хургади.
Ответ дляtourdream
Щось зелені мало
В сентідо скрізь повно пальм і кущів