Отже, 5 порад від Ольги Фреймут, як правильно плакати:
1) Плачте тільки перед тим, хто того заслужив. І так, щоб сльози подіяли на результат. Перед жінками не рюмсайте ніколи. Тільки перед чоловіками. І бажано впливовими.
2) Плачте беззвучно. Як Віра Холодна в німому кіно. Щоб чутно було лише як тече сльоза.
3) Ваші вії мають бути намальовані водостійкою тушшю. Якщо раптом це звичайна туш, припиняйте плакати, матимете комічний, а не фатальний вигляд.
4) Оберіть напівтьмяне місце, поверніться до чоловіка привабливішим профілем і заплачте. Якщо ридатимете, як плакальниця, почервоніє шкіра, вистрибнуть шмарклі, лице зімнеться, як постіль у купе після прибуття на станцію.
5) Якщо ваші сльози не подіяли на адресата – витягніть носовичок із вашими ініціалами і скажіть щось таке: «Цвіте льон. Ця алергія... Даруйте». Немає сенсу витрачати коштовні емоції на металевого штурпака.
Ответ дляLisX
Вы за месяц наклепали больше тем, чем я за 12 лет. И ладно бы писали что-то интересное, умное.
Вы видите, то что хотите видеть
В моих темах много житейской мудрости
Ваша величність• 12 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
Вы видите, то что хотите видеть
В моих темах много житейской мудрости
И инфатилизма😅
Life is Beautiful• 12 января 2024
Я не маніпулятор.
Плакати можу, коли мені дуже сумно або погано, не це не засіб добиться чогось. Нікого це не трогає та з мене усі зміються, коли буває нервовий зрив
Тому стараюсь не плакати на людях.
А то шкварчала ваша папироска• 12 января 2024
Какой-то бред. Если мужчина не тупой, он прекрасно увидит этот спектакль плохой актрисы и пошлет подальше. И правильно сделает. Фреймут всегда была высокомерная и фальшивая, советы такие же, к тому же глупые