OlenaMriya• 12 января 2024

Девочки, расчехляем свои слезогонные аппараты

Отже, 5 порад від Ольги Фреймут, як правильно плакати:
1) Плачте тільки перед тим, хто того заслужив. І так, щоб сльози подіяли на результат. Перед жінками не рюмсайте ніколи. Тільки перед чоловіками. І бажано впливовими.
2) Плачте беззвучно. Як Віра Холодна в німому кіно. Щоб чутно було лише як тече сльоза.
3) Ваші вії мають бути намальовані водостійкою тушшю. Якщо раптом це звичайна туш, припиняйте плакати, матимете комічний, а не фатальний вигляд.
4) Оберіть напівтьмяне місце, поверніться до чоловіка привабливішим профілем і заплачте. Якщо ридатимете, як плакальниця, почервоніє шкіра, вистрибнуть шмарклі, лице зімнеться, як постіль у купе після прибуття на станцію.
5) Якщо ваші сльози не подіяли на адресата – витягніть носовичок із вашими ініціалами і скажіть щось таке: «Цвіте льон. Ця алергія... Даруйте». Немає сенсу витрачати коштовні емоції на металевого штурпака.
PmB• 12 января 2024
Где муж?

Ваша величність• 12 января 2024
Бредятина
LisX• 12 января 2024
Вы за месяц наклепали больше тем, чем я за 12 лет. И ладно бы писали что-то интересное, умное.
автор OlenaMriya • 12 января 2024
Ответ дляLisX
Вы видите, то что хотите видеть
В моих темах много житейской мудрости
LisX• 12 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
Вы видите, то что хотите видеть
В моих темах много житейской мудрости
Я вижу то же, что и все вокруг.
Ваша величність• 12 января 2024
Ответ дляOlenaMriya
Вы видите, то что хотите видеть
В моих темах много житейской мудрости
И инфатилизма😅
LisX• 12 января 2024
Ответ дляВаша величність
И инфатилизма😅
Может это юра-2? Такой же словесный понос
PmB• 12 января 2024
Ответ дляLisX
Та нет. У Юрика были поинформативней темы. Про косметику, уход. Мальчиков обсуждали)))
Life is Beautiful• 12 января 2024
Я не маніпулятор.
Плакати можу, коли мені дуже сумно або погано, не це не засіб добиться чогось. Нікого це не трогає та з мене усі зміються, коли буває нервовий зрив Тому стараюсь не плакати на людях.

Миззери• 12 января 2024
Всегда умилялась женщинам которые красиво плачут , у меня сразу красный нос размером топинамбур , запухшие красные свинячие глазки , лицо алкоголички и сопли
LisX• 12 января 2024
Ответ дляPmB
Мне казалось, что такой же бред ни о чем.
PmB• 12 января 2024
Ответ дляLisX
Ну не.
Life is Beautiful• 12 января 2024
* сміються (але і то теж)
А то шкварчала ваша папироска• 12 января 2024
Какой-то бред. Если мужчина не тупой, он прекрасно увидит этот спектакль плохой актрисы и пошлет подальше. И правильно сделает. Фреймут всегда была высокомерная и фальшивая, советы такие же, к тому же глупые
Miele• 12 января 2024
Автор, простите за прямоту, у вас сегодня словесный понос? Тема за темой обо всякой фигне разношерстной
Квітана• 12 января 2024
Ответ дляPmB
це він і є
PmB• 12 января 2024
Ответ дляКвітана
це він і є
Не хочу в это верить
HupBaHa• 12 января 2024
эта дурочка опять книги пишет?