Ваша прЭлесть• 12 января 2024
Нейропатія. Як полегшити перебіг?
Рік тому встановили діагноз. З проявів було відсутність чуттєвості на кінчиках пальців ніг.
Від учора спочатку біля ліктя лівої руки дещо втратилась чуттєвість, сьогодні все тіло ніби дещо занеміло.
Я панікую, не знаю що робити. Пишуть, що це ніяк не лікується.
У кого було, підкажіть, будь ласка, що можна зробити, щоб хоча би призупинити прояви симптомів? Поділіться будь-яким досвідом, плііз.
Ответ дляВаша прЭлесть
Дякую
Спробую.
По яким критеріям взагалі обирати невролога?
Досвід? Чи запитувати конкретно про нейропатію? Чи займається саме цей лікар таким.
Спробую.
Она лечит нейропатии, а также рассеянный склероз, энцефаломиелит и др тяжёлые заболевания. Я у неё лечилась.
Я немного сомневаюсь у Вас нейропатия и надеюсь, она Вам быстро поставит диагноз и поможет. Я думаю, у Вас скорее с позвоночником не всё ок, протрузии где-то.
Ваша прЭлесть
• 13 января 2024
Можливо і хребет. Хребет не обстежували.
Але нейропатія також.
Просто сьогодні зателефонувала, у неї 1700 грн один прийом. Подумала, що дороговато, бо плюс обстеження плюс лікування. Але, якщо дійсно ефективно, то краще піти.
Але нейропатія також.