Василина Семеніч• Изменено 12 января 2024

Список моїх мрій. У кого є щось із списку покажіть будь ласка для мотивації

- айпад
- мак
- епл вотч (8 чи се)
- посудомийна машинка
- французский бульдог
дякую
Галя із Дарниці• 13 января 2024
Ответ дляТепличная
Собаня есть
Мечта судзуки джимни
Hello...Isn´t me you loking for...

Разгуляшка• 13 января 2024
- Богатый муж
- трехэтажный особняк
- миллиард долларов
- 300 слитков золота.
ПАЦАНКА О• 13 января 2024
Маю бажання бажати чогось, крім мертвоі русні. Поки більше нічого так не хочеться, як писдецю на расіі. Підійде чума, землетрус, вибух ядерних запасів, метеорит і просто СДД. А краще - все одразу. Отакі в мене прості людські бажання.
Простоваля• 13 января 2024
Мечты и планы на 2024 год:
1. Я всегда рядом с любимым человеком.
2. Рожаю здорового ребенка, девочку, от любимого мужчины.
3. Мой сын поступает в колледж.
4. Сын получает освобождение в военкомате.
5. Продаю квартиру быстро, легко и за сумму, на которую рассчитываю.
6. Покупаю 3-х комнатную квартиру с отличным ремонтом.
7. Продаю автомобиль.
8. Покупаю автомобиль тайота рав 4.
9. Увеличиваю свой личный доход в 3 раза.
10. Заканчиваю успешно курс английского.
11. Делаю биоревитализацию полный курс.
12. Отдаю маме 2 тыс долларов.
При всем этом живу в гармонии и достатке.
Телепузик• 13 января 2024
Самая ’дорогая’ мечта,это кофемашина (для капучино) и планшет. Простой,хороший планшет,не яблоко.
Подушка удобная ,от которой не болит шея и голова.
Набор красивых чашек.
Духи.
Сумка.Новая.Не с секонда.

Это вроде фигня,и мелочь,но денег на это просто нет.

Но самая главная мечта,это хорошоплачиваемая удалённая работа,чтоб я могла сама себе это всё купить,а не мечтать.
Чтоб я смогла обеспечить всем необходимым своих детей и родных-переселенцев.
И чтоб моя болезнь очень долго была в ремиссии (очень боюсь стать обузой маленьким детям)
Яйцеголовая• 13 января 2024
Кладовка в новобудові
САМ_ТАКОЙ• 13 января 2024
Я хочу только крепкое здоровье себе и своей семье. Будет здоровье, на все остальное можно будет заработать!
Водійка хімарса• 13 января 2024
устала от болезней родных близких людей, что иногда мечтаю чтоб метеорит грохнулся на землю и все это закончилось
Головний кошак• 13 января 2024
Отримати громадянство США іпереїхати у теплий штат при цьому залишитись працювати на компанію де я працюю. Айфонів і мак буків не хочу, вони мені на роботі надоїли.

PORKA• 13 января 2024
Мечтаю путешествовать на лайнере, бывать в разных мечтах, видеть красоту. А все эии часы, телефоны- что в них есть такого, что нет в тех же самсунгах? Они могут денег докинуть или волшебные?
olgabaluta• 13 января 2024
Ответ дляТе тянка
фото
Какая прелесть 🥰
PORKA• 13 января 2024
Хочу, щоб вірус скосив всіх кацапів і замість раші пустеля стала, щоб ті фашисти здохли всі до єдиного, навіть ті, що не на параші живуть, щоб ця сволота не плодилась більше.
PORKA• 13 января 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Я підримую вашу мрію. Щоб вони виздихали!
Околовита• 13 января 2024
Ответ дляМожу брикнути
Не знаю, просто понравилась планировка, вот еще тоже классная
А где вход в этот ужас ?))
Свідок Перемоги• 13 января 2024
В моєму списку таке:
Іспанія
Дубаї
Балі
Домінікана
Тайланд
Шрі Ланка
Португалія
Марокко

І взагалі він довгий, зараз нажаль на паузі, немає можливості втілювати.

Дорогі речі мені не цікаві. Мрію про нові враження і емоції.
Свідок Перемоги• 13 января 2024
Ответ дляЗаикальница
Рік тому ще повно було мрій: і перемога, і нова кухня, і здати на права.
Зараз лишилась одна - щоб сталося диво і мій син вилікувався від пухлини(
Почитайте книгу Китайське дослідження
НаливайКа• 13 января 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
У багатьох такі прості бажання!
И_В_офигительных_штанах• 13 января 2024
Ответ дляМуркамурковна
4 перші вже
5.. Дуже хотіла) але перехотіла
6..6 міліонів доларів
Чому 6 ,а не 7
НаливайКа• 13 января 2024
Хочу вилікуватися і схуднути, і щоб зарплати вистачало на необхідне. Про подорожі не мрію. Щоб чоловік і діти були живі і поряд.

ПростоБелка• 13 января 2024
Ответ дляРазгуляшка
- Богатый муж
- трехэтажный особняк
- миллиард долларов
- 300 слитков золота.
Чоловік зайвий
Баба Йога• 13 января 2024
Ответ дляЗаикальница
Дякую Пухлина мозку. Поки ще спостерігаємо, налаштовуємося на операцію. Руки намагаюсь не опускати, але іноді накриває що капець....
В Харькове есть чудесный нейрохирург Бабалян Юрий Александрович ( именно он, просто еще брат есть ) , работает в областной больнице .
Можете найти на ФБ , почитать отзывы
Баба Йога• 13 января 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Ой добре,що мрієте- я себе зловила на думці ,що перестала мріяти! Сьогодні думала,що потрібно план на рік написати... Правда сьогодні замовила ноутбук - бо вже на старому неможливо працювати і вчитися!( не Мак бо щось я рівно дишу до Айфонів і Маків, але вибрала по функціях які мені потрібно). Планую правда після закінчення війни по Україні поподорожувати і дитину всиновити!
На днях пришло сообщение 🥺
Пишущаяся• 13 января 2024
Енергії
СhanelKa• 13 января 2024
В мене все є
Хочу тільки у відпустку
Трохи втомилась
ЛисаЛилу• 13 января 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
зачем в том апендиксе стол?
это рабочее место. Странно, что ни в одной спальне нет стола с ноутом или ПК
tarveldy• 13 января 2024
Перемога і безапеляційна перемога України
Повний розпад рф
Знищення всього керівництва північної Кореї та Ірану
Знищення всіх терористично-політичних угруповань
Все інше в моїх силах , поступово втілюємо
Якось так і живу• 13 января 2024
Ответ дляБаба Йога
На днях пришло сообщение 🥺
Тут дорослим любов і підтримка потрібна, що говорити про дітей... Дякую я в темі давно, але події в моєму житті не дозволяли цього зробити ( в подружжі мають бути двоє до цього готові).
Elena Rus• 13 января 2024
Французский бульдог Но у нас уже два кота и овчарка, так что сначала в списке маленький частный дом в городе.
АяВсёЗнаю• 13 января 2024
Хочу машину особисту.
КартаБезКомиссий• 13 января 2024
полетіти в Нью-Йорк, побачити касаток в живій природі, вільно говорити англ, бути затребуваним спеціалістом, своя машина, дорогущий спортивний вел) Проехать один из маршрутов Тур де франса)
Можливо, побачити Антарктиду, але тур туди коштує....простіше квартиру купити.
З не матеріального, процвітаюча Україна, без корупції і гарне здоров´я