Гарнюнька• 12 января 2024
Это паркинсон?
К вечеру слабость и какая то как скованность в ногах..нет легкой походки
Давно без алко• 13 января 2024
Ответ дляГарнюнька
Так атаксии не лечатся ничем.а прочитать истории больных,они годами без диагноза ходили
Ну то сидіть далі, накручуйте себе і не живіть повноцінним життям.
Якщо не лікуються нічим, то що ви втратите, як підете до психіатра?
Гарнюнька
• 13 января 2024
Ответ дляДавно без алко
А смысл с психиатра,если то неврология?что он мне даст?я обрадуюсь вдруг,что калекой становлюсь?((
Давно без алко• 13 января 2024
Ответ дляГарнюнька
Як хочете, я вас не вмовляю. Просто сказала вам очевидні речі.
Ваше життя, ваше здоров´я - робіть з ним що хочете.
Гарнюнька
• 13 января 2024
Ответ дляДавно без алко
У меня 2 страха-калекой стать,и со своими родственниками в состоянии калеки остаться,чтоб доедали меня
Давно без алко• 13 января 2024
Ответ дляГарнюнька
Ну ви ж не хочете лікуватися, чим вам допомогти?
Чому ви про Паркінсона почитали , а про іпохондрію та тривожні розлади - ні?
Чому вам хочеться мати саме невиліковну хворобу?
Гарнюнька
• 13 января 2024
Ответ дляДавно без алко
Нет,хочу вылечиться.но беспокоят меня именно физические симптомы
Давно без алко• 13 января 2024
Ответ дляГарнюнька
Так при тривожних розладах пацієнтів ДУЖЕ часто турбують фізичні симптоми ( і проблеми з жкт, і ’болі’ в серці, і комет в горлі, і слабкості, і болі в різних місцях.)
Якщо органічної патології не виявлено - а у вас це так, навіть судячи з призначення прегабаліну, то лікувати треба нервову систему, вона дає ці фантомні болі.
Гарнюнька
• 13 января 2024
Ответ дляДавно без алко
Но при атаксиях нейропатия бывает,и при ней тоже прегабалин🙄
Давно без алко• 13 января 2024
Ответ дляГарнюнька
Ви інструкцію читали?
Почитайте.
Які там показання.
Все, я не буду вам нічого доказувати, ви не сприймаєте взагалі конструктиву.
Почитайте.
Які там показання.