7. Учасники прагнутимуть забезпечити, щоб військові спроможності України були на такому рівні, щоб у разі зовнішньої військової агресії проти Сполученого Королівства Україна була здатна надати ефективну військову допомогу. Умови, формат та обсяг такої допомоги визначатимуться Учасниками.
8. Сполучене Королівство продовжуватиме надавати підтримку Україні впродовж десяти років дії цієї Угоди.
Renesmeе 16• 13 января 2024
Я так зрозуміла що вони повинні нас так підтримати щоб по рівню озброєння ми булиб на одному рівні. І тоді якщо в Англії буде війна ми змогли б за допомогою цих потужностей підтримати їх
Полковой раввин Изя• 13 января 2024
Вывод: надо подождать, когда нападут на Великобританию - тогда нам что-то дадут.
Ответ дляRenesmeе 16
Класс , нам же своей войны мало , давайте мужиков для Англии еще забронируем
Renesmeе 16• 13 января 2024
Ответ дляМиззери
Умови формат та обсяг визначаються учасниками. Хто сказав що це повинні бути чоловіки
Renesmeе 16• 13 января 2024
Ответ дляМиззери
А кто ? Женщины?
Так, жінки біженці із Німеччини чи Польщі чи де ви зараз там, звідти і братимуть.
Ирина-bbd0• 13 января 2024
Ответ дляМиззери
А кто ? Женщины?
Исключительно из Польши. Ну это ж союз украинцы.бриты.поляки.балтия))))
Соната любви• 13 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
с чего вы решили, что нападут на британию.
может быть и совсем другое.
у британии возникнут интересы на геополитическом уровне, для этого начнется новый этап войны между некоторыми странами.
вот, за интересы британии и придется воевать на другой территории.
может быть и совсем другое.
Полковой раввин Изя• 13 января 2024
Ответ дляСоната любви
может быть и совсем другое.
За интересы Британии будет воевать уже только самый дурной, миль пардон мон вье франсэ.
Соната любви• 13 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
никто никого не будет спрашивать.
Полковой раввин Изя• 13 января 2024
Ответ дляСоната любви
никто никого не будет спрашивать.
Кто на что соглашается, тот то и имеет.
AnyaSkazka• 13 января 2024
Мій одногрупник служив у Франції ще в середині нульових. В складі міжнародного легіону. Там такі гроші платили, що з наших бажаючих черга стояла.
Ответ дляAnyaSkazka
Так у нас теж були цілі сімейні династії в мирні часи. В мирні часи бути військовим не так і страшно знаєте
AnyaSkazka• 13 января 2024
Ответ дляlisulya
Знаю. Але він служив не в мирні часи, в мирні часи іноземних легіонерів не набирають. Вони воювали в Африці. Вже не знаю, яким там боком Франція. Але хлопці поїхали не на екскурсію під Ейфелеву вежу.