Kate888• 13 января 2024

Гарантии Безопасности. Часть 2, пункт 7.

7. Учасники прагнутимуть забезпечити, щоб військові спроможності України були на такому рівні, щоб у разі зовнішньої військової агресії проти Сполученого Королівства Україна була здатна надати ефективну військову допомогу. Умови, формат та обсяг такої допомоги визначатимуться Учасниками.

8. Сполучене Королівство продовжуватиме надавати підтримку Україні впродовж десяти років дії цієї Угоди.

https://www.president.gov.ua/news/ugoda-pro-spivro...
lisulya• 13 января 2024
Атлічно. Хто йде воювать за Англію? В чергу стаємо!

mamarama• 13 января 2024
Так это что, начало того самого пресловутого союза с ВБ, Польшей и Балтикой, о котором все говорили в начале войны?
Или я что-то не так поняла?
автор Kate888 • 13 января 2024
Ответ дляmamarama
Или я что-то не так поняла?
Вроде того…
Renesmeе 16• 13 января 2024
Я так зрозуміла що вони повинні нас так підтримати щоб по рівню озброєння ми булиб на одному рівні. І тоді якщо в Англії буде війна ми змогли б за допомогою цих потужностей підтримати їх
Полковой раввин Изя• 13 января 2024
Вывод: надо подождать, когда нападут на Великобританию - тогда нам что-то дадут.
mamarama• 13 января 2024
Ответ дляKate888
Вроде того…
Таки кончают путла, а медведев уйдет в очередной запой, они же бритов считают своими главными врагами😆
lilu1990• 13 января 2024
Ответ дляRenesmeе 16
І атомні підлодки дадуть?
4мама• 13 января 2024
Ответ дляKate888
Вроде того…
Летимо дамбіти хусидів?
Миззери• 13 января 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Класс , нам же своей войны мало , давайте мужиков для Англии еще забронируем

Renesmeе 16• 13 января 2024
Ответ дляМиззери
Умови формат та обсяг визначаються учасниками. Хто сказав що це повинні бути чоловіки
Миззери• 13 января 2024
Ответ дляRenesmeе 16
А кто ? Женщины?
Renesmeе 16• 13 января 2024
Ответ дляМиззери
А кто ? Женщины?
Так, жінки біженці із Німеччини чи Польщі чи де ви зараз там, звідти і братимуть.
Ирина-bbd0• 13 января 2024
Ответ дляМиззери
А кто ? Женщины?
Исключительно из Польши. Ну это ж союз украинцы.бриты.поляки.балтия))))
Соната любви• 13 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
с чего вы решили, что нападут на британию.
может быть и совсем другое.
у британии возникнут интересы на геополитическом уровне, для этого начнется новый этап войны между некоторыми странами.
вот, за интересы британии и придется воевать на другой территории.
Соната любви• 13 января 2024
Ответ дляМиззери
А кто ? Женщины?
вполне могут быть и женщины тоже.
Полковой раввин Изя• 13 января 2024
Ответ дляСоната любви
может быть и совсем другое.
За интересы Британии будет воевать уже только самый дурной, миль пардон мон вье франсэ.
Соната любви• 13 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
никто никого не будет спрашивать.
Полковой раввин Изя• 13 января 2024
Ответ дляСоната любви
никто никого не будет спрашивать.
Кто на что соглашается, тот то и имеет.
AnyaSkazka• 13 января 2024
Мій одногрупник служив у Франції ще в середині нульових. В складі міжнародного легіону. Там такі гроші платили, що з наших бажаючих черга стояла.

Teonaa• 13 января 2024
Вони нас швиденько, аж бігом, приймуть куди завгодно, коли самі повинні будуть воювати
Ruovet• 13 января 2024
Ответ дляlisulya
Моё мнение - уж лучше за Англию.
Там хотя бы кроме лопат ещё что-то выдадут.
lisulya• 13 января 2024
Ответ дляRuovet
Моё мнение - уж лучше за Англию.
Смотря с кем же и за что.
lisulya• 13 января 2024
Ответ дляAnyaSkazka
Так у нас теж були цілі сімейні династії в мирні часи. В мирні часи бути військовим не так і страшно знаєте
AnyaSkazka• 13 января 2024
Ответ дляlisulya
Знаю. Але він служив не в мирні часи, в мирні часи іноземних легіонерів не набирають. Вони воювали в Африці. Вже не знаю, яким там боком Франція. Але хлопці поїхали не на екскурсію під Ейфелеву вежу.