Читаю що летять 11 шт. Потім що тільки активність спостерігається. Дітей збирати в сховище? Дякую
Solomiyka78• 13 января 2024
Ответ дляparele
Да, в начале шестого четыре сильных взрыва было. Откуда - хз.
Ого!!! Держитесь там😔. Сама сижу мониторю-ребенка к 12 в Харьков везти к стоматологу, а тут такое
Юлия Крамарева• 13 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Знать би куди заховати дітей в приватному будинку. 2 січня в нас в селі сімейна пара заховались в підвалі будинку. Великий уламок в будинок попав і загорівся, їх заблокувало і живцем згоріли((
Це де було таке?Про такий випадок не повідомляли в ЗМІ.
Ответ дляTatka Kiev
В мене знову нова хвиля не розуміння, в голові не вкладається
Як? Як можна бути такими конченими нелюдами?
Сука літає такий на кнопочки нажимає де мирні, діти...
Щоб вони всі від чуми здохли
Дівчата, хтось знає до чого сниться падіння? Я різко проснулась перед тривогою, від того що оступилась і почала падати з великої висоти
А вчора мене грабували і я з ними билась
Останнім часом взагалі дууууже погано сплю
Щоб вони всі від чуми здохли
Это уже невроз. Нам война будет до конца жизни аукаться. Психіка она такая
Джеральдина.• 13 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Наверное типа искандер с крыма
Вот около 5 утра.
Потом пуски ту что долетели к 7 утра. , потом пуски кинжала ☹️
Столько баллистики на Днепр (
Вот около 5 утра.
Столько баллистики на Днепр (
Да, где-то прочла что пуск был с оккупированных территорий, потому там быстро прилетели. Буквально тревога началась в 5:01, через минуту-две взрыв
Ответ дляЮлия Крамарева
Не повідомляли детально, тільки додали на наст день до кількості загиблих. Місцеві всі знають про цей випадок. Їх знайшли не зразу. Пожежу потушили і поїхали. Там вже все вигоріло в дворі і машина теж. Тоді ж таке робилося, з усіх сторін летіло і збивали над селом. То був настрашніший день з початку війни жителям. Чого тільки не чули, а такого ще ні. Навколо купа побитих будинків. Назву писать не буду.
Rosa Blanca• 13 января 2024
Ответ дляАня_я
Після кожного обстрілу чергую до 5 ранку. Не можу заснути.
Матрешки, вы здесь? Смотрите, вырожденцы, что у вас творится.
’Мать заставила сына выгуливать собаку в одних носках в мороз в Екатеринбурге. Мальчик плакал и кричал, что у него «ноги отпадут», но женщина не реагировала и отвечала: «Нет, просто заболеешь», – рассказала очевидица.
«Она сильно ругалась из-за собаки, матом, что он долго выгуливал её, у неё же лапы замёрзли. Говорила: «Для чего мы тебе её подарили, чтоб ты угробил её?», – дополняет вторая свидетельница.
Вчера вечером в Екатеринбурге было около -23 градусов и сильный ветер.’
Юлия Крамарева• 13 января 2024
Ответ дляРойЛеля
Дякую,що відписали.Бо вище мені дали посилання на Вишневе,але ж то не село.
Але й справді куди ховатися хтозна,в нашому містечку на початку війни ховалися у підвалі п´ятиповерхівки,вже потім дійшло,що то може бути братська могила в разі попадання ракети чи авіабомби.
Allas_shop• 13 января 2024
🤩💥Тим часом на росії у Пітері горить склад з товарами компанії Wildberries
Площа пожежі сягає 1000 м.кв.
🎄
Площа пожежі сягає 1000 м.кв.
🎄
Ответ дляManichka
Жуть
А обморожения могут быть до ампутации ☹️😢
Ответ дляЮлия Крамарева
Там писали в тг
Що подружжя було в сховищі, але стався пожар , уламки летіли. а змі уже писали в загальному плані.
Ответ дляAllas_shop
Площа пожежі сягає 1000 м.кв.
🎄
Площа пожежі сягає 1000 м.кв.
🎄
В ще не має запчастин для ремонту теплотрас, то були фірми Бош і Сіменс, санкціі, мерзнуть того. Подивимося чи китайські аналоги підійдуть...
також по курям - яйцям труба, треба імпортні антибіотики, а єрдоган яйця прислав заражені на 25%
Мелоч, а приємно
Liebelebenn• 13 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Жуть
Чого це жуть, в конченого кацапчати відмерзнуть ніжки, значить воно не поилвзе через 15 років вбивати наших дітей...чи ви про собачку? Собачку да, шкода, в кацапів живе
Ответ дляLudaSHS
Мелоч, а приємно
🤣
Марфа Васильна Я.• 13 января 2024
Ответ дляManichka
А московский экономический университет поносный луч пронзил 🤣
Девочки, склады, университеты - ничто, по сравнению с тем, что эти мрази делают с нами. Боюсь сейчас открывать телеграмм, когда начнут выкладывать последствия сегодняшнего обстрела(((
Ответ дляМарфа Васильна Я.
Вот и я том же всегда пишу. Они нам наносят куда больший ущерб