Читаю що летять 11 шт. Потім що тільки активність спостерігається. Дітей збирати в сховище? Дякую
Ответ дляМанула
Угу, натомість кількість балістики та Кінджалів росте ...
Кстати, Пс убрали 6 искандеров с отчета.
Убрали и в ленте.
Около 5 утра, что летело на Днепр.
Остался пост Ванька в 5.17.
И в канале мониторинг - выше в моих ответах скан - баллистика с Крыма. Я б думала с-400. Ну раз не искандер.
Но в отчете он с белгородской- 7 ракет, не с юга🤷♀️
Т да, баллистика чаще, т к они стараются узнать пво, пробить пво.... А Х-101 и т д сбивают многие установки.
Балистику пока 😢
Убрали и в ленте.
Около 5 утра, что летело на Днепр.
Остался пост Ванька в 5.17.
Балистику пока 😢
Это х-22
С ту-22
12 тисяч квартир без опалення: на Сумщині внаслідок ворожого удару пошкоджений об’єкт інфраструктури
Починаючи з 7.30 ранку ворог наніс ракетні удари по місту Шостка. Було зафіксовано 7 вибухів. Одна жінка зазнала поранень.
Працюють аварійно-рятувальні служби.
С ту-22
Працюють аварійно-рятувальні служби.
🇵🇱 Польща підіймала у повітря літаки під час ранкової ракетної атаки РФ по Україні, повідомили в Оперативному управлінні Збройних сил Польщі.
«Спостерігається підвищена активність дальньої авіації Російської Федерації, що пов’язано з намірами ударів по території України. Розпочаті всі необхідні процедури для забезпечення безпеки повітряного простору Польщі», — йдеться у повідомленні.