Читаю що летять 11 шт. Потім що тільки активність спостерігається. Дітей збирати в сховище? Дякую
Rosa Blanca• 13 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Это второй раз уже
Фальш(
Не знаю. Разом з Рівним написали.
Ответ дляRosa Blanca
Не пишуть. Ми тут минулого разу чули, а де то все було то вже сарафанним радіо дізнались -не писали всі прильоти чи уламки
У нас так само.. типу в цілях безпеки. А попередньо пропіарились, що завод і дрони у нас будуть виготовлятись- тоді про безпеку не думали( і це ж не вперше так вихваляються. взагалі не розумію, нащо стільки говорити в інфо- просторі, робіть собі тихенько й мовчіть. Ні ж, з ними колаборантів і розвідки не треба.
Ответ дляМуруру
Храни Господь🙏
Как же задолбали эти нервы.
В прошлый раз, сестра осталась без окон в квартире, всё вылетело, но мы рады что все живы. Нервы уже у всех ни к чёрту ((((
Нашла фото в архиве, ох кот давал собаке тумаков 😄
Как же задолбали эти нервы.
Классный вестик ) Но они ж с котами дружат)
Tatka Kiev• 13 января 2024
несколько бортов ТУ-22М3 находятся в воздушном пространстве Калужской области и сообщают о пусках Х-22 в сторону Черниговской/Сумской областей
такого ещё не было
угроза для всех северных регионов
такого ещё не было
угроза для всех северных регионов
Rosa Blanca• 13 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Оно несется по курсам шахедов, что проложили
Сьогодні воно як по написаному, порціями, по ман´ячому методичні. Минулих 2 рази обстріли були якісь хаотично п´януваті. Однаково лише,що курви кончені