Українська зірочка• Изменено 13 января 2024
2 месяца болезней по кругу.
😌устала и не вижу выхода уже.
Як пороблэно
Українська зірочка
• 13 января 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
С сентября не хотите? Тоже уже утомило. Еще все по кругу.
Не хочу.
Госпожа_тамагочи• 13 января 2024
Дівчата , ви не одні.
Спробуйте щодня по 2 капсули колострум і вітамін С (я взяла супрадин імунофорте, там ще є ехінацея і прополіс)
короткопамятна• 13 января 2024
У доньки підлітка 5 ГРВІ з вересня, листопад-грудень хворіла нон стоп, я не розуміла чи це нове, чи старе не долікували. Аналізи всі гарні, просто ГРВІ. Лікар сказав, що з вересня таке триває по місту. Це наслідок карантину і війни, онлайну. В той період майже не хворіли, тепер організм постійно з новими вірусами зустрічається і всі підхвачує. Лікування як такого немає, все симптоматичною. Загартовуватись, багато морсів/чаю, промивати ніс.