Inna_ya_krasivaya• 13 января 2024

Как вы относитесь к людям, которые несмотря на войну потребляют рос контент

Тут вот одна отписалась, что она смотрит руснявую стилистку. А чо такова, там же полезный контент. При это стилистка недавно запостила видео что русня в тренде в Европе и выложила свитшоты с надписью москва. Или те кто смотрят этот дебильный сериал про слово пацана,. или слушают музыку современную российскую, фильмы их, ролики на ютубе?
Елена1265• 13 января 2024
Ответ дляOlgaDS
Підтримую. За наші перегляди ютуб їм гроші платить. Не дивлюсь нічого.
Разве им не отключили монетизацию?
Ruovet• 13 января 2024
Ответ дляSuccess2013
Вы правда считаете,что ракеты летят из-за того,что мы говорим на русском?Мне вас искренне жаль.
Путин же сказал, что все случилось из-за того, что он сильно хочет русскоязычных защитить. У некоторых людей, видимо, нет причин ему не доверять, верят слепо, что дело исключительно в этом. Даже вон признаются открыто, что его слово - закон для них.
Ruovet• 13 января 2024
Ответ дляkanni
У вас яке виправдання, відповісте? Чи у вас навіть такого слабкого немає? Просто «какая разніца», да?

Це лицемірство. Постидалися б російською мовою такий пост створювати.
Фарион вошла в чат )
КотоВовна• 13 января 2024
Ответ дляLudaSHS
Анчу и я оставила
Но она в Сша живет
Шульман не верю, вот не верю.
Я Статуси Шульман дивлюсь. Не думаю, що там брехня. Плюс деякі інтерв´ю її були для мене дуже корисними. Я не задумувалась раніше над такими речами.
Для мене це не питання віри. Просто я не розумію нічого в політології. А зараз час такий, що потрібно розуміти.
автор Inna_ya_krasivaya • 13 января 2024
Ответ дляКотоВовна
Я продовжую дивитись частину контенту, що був ще до війни. Шульман, Петрановська, Чернігівська, Анча Баранова.
Повикидала частину контенту на кшталт ’як я все встигаю, маючи 100-500 дітей’.

Ніхто з моїх знайомих не змінив думку про мене на гірше.
Особисто мені Катерина Шульман принесла багато користі і нових знань завдяки своїм відео. Хай кидає тапки хто хоче.
петрановская высрала это
вы еще не поняли, что там почти все - имперцы. вы для нее бедная хохлушка
вы наших почему не читаете? зачем вам русские политологи?
Brita• 13 января 2024
Я смотрю, слушаю, читаю то что мне нравится. И глубоко на..ть на то, что это кому-то не по душе.
Мне всё равно что люди смотрят у себя дома. Я не навязываю другим свои интересы, и мне не нужно говорить что смотреть и что слушать
Missdior_22• 13 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
чому це важливіше?

тобто, якщо люди розмовляють українською, але споживають рос продукти, дивлються рос фільми та серіали, купують там якісь курси у стилістів російських - це менш важливо???

воу.
Приблизно так само,але так, менш важливо. Ви згадали про євреїв. Ви бачили,щоб євреї говорили німецькою і кричали мнє так удобна коли був холокост? Чья бы корова мычала- це про вас. Так ви газ вже виключили,який європа купує у росії?І взагалі бан за спробу розвести срач.
nikosergio• 13 января 2024
Инна вот вам скучно живется, все таки вы красивая (ну хотя бы).
не обращайте внимания, смотрим на темы автора.
автор How much is a fish? или вы на службе?
На Краю• 13 января 2024
Автор я вам идею подкину: не используйте лекарства которые изобрели русские. Энтеросгель например разработали и изобрели в Санкт Петербурге.
Русских писателей поэтов тоже не читайте.
Все достижения россиян в топку. Ненуачё, умерла так умерла
Missdior_22• 13 января 2024
Ответ дляНа Краю
Ви не розумієте, эта другое! Треба обосрать тих хто дивиться слово пацана і російськомовні пісеньки на ютуб. Ліки то таке
kanni• 13 января 2024
Ответ дляRuovet
Фарион вошла в чат )
А автор не Фаріон? У неї просто подвійна мораль? Російською мовою засуджувати споживачів всього російського?

Сильно 😀
Veronika_100k• 13 января 2024
Дамы, идите по котлетке съешьте. Хватит ругаться)
На Краю• 13 января 2024
Ответ дляMissdior_22
Всё я разумею скажу вам надо быть последовательной. Если уж автор отрезает всё русское так пусть не избирательно а полностью
Иначе белиберда получается курам на смех
Ruovet• 13 января 2024
Ответ дляkanni

Сильно 😀
Тут просто так звёзды стали.
Бува)
Missdior_22• 13 января 2024
Ответ дляНа Краю
Я про те ж саме
Ответ дляnikosergio
ой, смотри кто прибежал из моей соседней темы, очередной рашист :)
In limbo• 13 января 2024
Різко негативно. Це історія про світогляд.
Пукани на 1,2,3…
Ответ дляIn limbo
Пукани на 1,2,3…
пуканы уже в комментариях горят
In limbo• 13 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
пуканы уже в комментариях горят
З усього різномаітття світової культури дехто обирає русню. Ту х же споживачів, які улюлюкають, коли їх ракети щоразу забирають чиєсь життя тут. Таким чином подаючи патрони російській пропаганді, мовляв «у нас з вами спільне минуле, то ж ми один народ», це саме про світогляд споживачів російського контенту в Україні.
Я розумію, що це чергова холіварна тема і чудово усвідомлюю, що до цих не достукаєшся, але менш із тим, це викликає тільки зневагу.
Nat-li• 13 января 2024
Ну а как можно относиться к поклонникам современного руцко-творчества? Там 95% полнейший шлак. Как к умственно отсталым отношусь..🤷‍♀️
anonimka_911• 13 января 2024
Нічого не дивлюся рос і не слухаю, продуктів не купую.
КотоВовна• 13 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
петрановская высрала это
Не бачила такого. Я про дитяче виховання дивилась.
In limbo• 13 января 2024
До речі, рекомендація всім притомним, книга Степана Процюка «Інфекція». Це от якраз про ці метастази російського лайна. Дуже крута психологічна проза.
tettiana• 13 января 2024
всі, кого дивилася до війни, з підписки прибрала і обходжу... чогось просто чисто психологічно не можу собі це дозволити, огидно...
КотоВовна• 13 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
петрановская высрала это
Порадьте наших, будь ласка.
Ответ дляКотоВовна
Порадьте наших, будь ласка.
напишу в личку
dominoha• 13 января 2024
Ответ дляRuovet
Тут просто так звёзды стали.
Бува)
Жабогадюкинг
Ответ дляIn limbo
дякую, не бачила, треба почитати
Ответ дляtettiana
нормальная здоровая позиция)
Tasya-Natusya• 13 января 2024
Не відслідковую хто на що підписаний, за себе скажу - я була підписана на одну російську стилістку - класно одяг підбирала,в такому стилі як мені подобається. На початку війни побачила в неї щось дуже погане про Зелю ( його я сама не люблю, але на самому початку війни то для мене був маркер, що людина налаштована проти нас) і відписалася.