Чучало яблуні• 14 января 2024

Болит ли у вас голова от ароматических свечей?

Сонечко• 14 января 2024
нет, наоборот нравится

руки_Крюги• 14 января 2024
Так, і нудить
Крем для арбуза• 14 января 2024
Ніколи не пробувала,мені мало що підходить.
КоролеВешна• 14 января 2024
Мене від аромамасел дуже болить і вивертає прямо (((
Все питаю зарання• 14 января 2024
Якщо мала площа і 20+ в приміщенні, то на довго не запалиш
Маргарита и Мастер• 14 января 2024
Болить , бе
Аноним Советчик• 14 января 2024
Дуже дивне запитання.
Ринок цей дуже різноманітний. Є дешеві свічі з гімняними ароматизаторами. Є якісні натуральні.
празники не помню• 14 января 2024
болит от аромопалочек и от запаха лаванды в любом виде.
автор Чучало яблуні • 14 января 2024
Значить не я одна така. І ще я дуже погана спала цієї ночі

Все питаю зарання• 14 января 2024
Ответ дляАноним Советчик
Дуже дивне запитання.
Але всі свічки спалюють кисень
І в кімнаті 15м2 це буде дуже відчутно
Сижу_и_плачу• 14 января 2024
Звідки взагалі ця мода? Ось і на ФБ часто трапляються рілз американських домогосподарок - теж там у всіх вдома в кімнатах ці свічки. Мені здається, на кожен день - то зайве і шкідливе. У мене таке тільки для особливих подій. Взагалі не люблю ніяких запахів в приміщеннях, де знаходишся постійно. В санвузлах тільки аромадифузори ставлю.
Малая еще та• 14 января 2024
Таааак
НичеНипанимаю• 14 января 2024
В мене не має аромосвічок взагалі, я вичитала, що вони не є безпечні і все ніколи більше не купувала, а ще я вважаю це марнотратством.
Але це тільки моя думка, а ви як хочете.
З царем в голові• 14 января 2024
Не жгу ароматические свечи
ОйЙой• 14 января 2024
Ні, я їх люблю.
Але мабуть від якості багато залежить. У якісні свічки з соєвого воску. Від хімічних ароматизаторів по типу Глейд колись було погано.
Дайте подуться• 14 января 2024
Да, не выношу ароматические свечи и ароматические палочки. Начинается жуткая головная боль. От сладких запахов еще и тошнота.
Кили и Манджаро• 14 января 2024
Не переношу.