Пилосмок працює• 14 января 2024

Не можу готувати віддільно від сімʼї для себе

Тільки зберусь худать, але не можу нічого собі зготувать менш калорійне
То їм котлети, то піци
А ще і рецептів багато то їм спеки, то піддать
Ну два мужика, як їм гатувать , а собі закрити рота
Ще і возраст 40 років
Salsa-24da• 14 января 2024
Мои едят все моё диетическое. Со мной.
Свиные ребра жарит муж, если ему захочется🤣

дамаАмстердама• 14 января 2024
Від нас чого очікуєте?
Не готуйте. Їжте що хочете. Я дозволяю.
Ондатрова шуба• 14 января 2024
Серьезная проблема, да... Как при таких пекельных борошнах отварить или запечь себе кусок филе, я даже не знаю...
Телячі ніжноСті• 14 января 2024
То вы так хотите похудеть. Не надо сжирать с десяток котлет. Можно и одну съесть
Посудомойка• 14 января 2024
Віддільно це як?
Встановіть собі Т9.
Крихітка на всі• 14 января 2024
Нет ничего плохого в котлетах и пицце. Ешьте в своих нормах калорий. Да, не 3 куска пиццы как обычно, а половинка.
parele• 14 января 2024
Никогда отдельно не готовила себе. Все то же самое, но в рамках своего калоража.

Херсон це Україна• 14 января 2024
Окремо не готуйте. Їжте те ж саме. Зменшіть порцію вдвічі.
Незламна• 14 января 2024
Ну і їште, тільки не відрами, мені 40+ вага 55 кг, два мужики вдома, від тарілки борща/супа, чи котлети із салатиком сильно не потовстієшь, тут кількість важлива, але якщо прямо Худнути то дефіцит має бути.
Ёшkин kот• 14 января 2024
Ґатуйте акремо
Крапипопка• 14 января 2024
Вік тут до чого?)) Я 44 готую нормально для себе. Нпщо вт їсте піцу чи пиріг.
Котлети собв запечіть, пачка салату, а не пюрешки. Нічого складного.
Але відмазки завжди можна знайти
Краля-Галя• 14 января 2024
Гатуйте акремо таді.
Давно без алко• 14 января 2024
я готовлю себе отдельно , полностью меню раз три дня. раскладываю по судкам по весу, потом только достаю и ем. салат делаю свежий.
а семье готовлю уже их всякое, главное чтобы у меня была своя еда уже готовая не надо думать, что поесть, тогда я не срываюсь.
Я такая наивная• 14 января 2024
Усьо прапала.
Давно без алко• 14 января 2024
Ответ дляparele
ну пару пирожков жареных и дневной каллораж уже все) и голодный через пару часов... зависит еще, что семья любит есть...
Давно без алко• 14 января 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Усьо прапала.
шеф
Леди Г• 14 января 2024
З Бєлраші чи що,вєщаєте?
автор Пилосмок працює • 14 января 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
А піцу
А салати майонезні
А всякі кекси
Летюча помилка• 14 января 2024
А нащо окремо? Адаптуйте те, що їсть сім´я до своїх потреб. В інтернеті повно рецептів ПХ-піцци на курячому філе чи кисломолочному сирі. Котлети теж цілком можуть бути некалорійними і при цьому смачними.

автор Пилосмок працює • 14 января 2024
Ответ дляПосудомойка
Віддільно це як?
Встановіть собі Т9.
А як буде? Я тільки вчу мову
Зрадорозганячка• 14 января 2024
Чоловікам теж здоров´я не завадить. Просто норми кбжу дотримуватись потрібно. Смачненьке по святах, а не звикли щодня наїдатися.
автор Пилосмок працює • 14 января 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Так воно все в них калорійне
Вчора була тільки піца і Олівʼє
Зрадорозганячка• 14 января 2024
Ответ дляПилосмок працює
А як буде? Я тільки вчу мову
Окремо
автор Пилосмок працює • 14 января 2024
Ответ дляЛеди Г
З Бєлраші чи що,вєщаєте?
Чому? Я потихеньку вчуся, так понятне діло , не одразу можу правильно відповісти
автор Пилосмок працює • 14 января 2024
Ответ дляparele
В них вчора піца і Олівʼє
Сьгонні рис з мʼясом
Коли мовчу- приємна жінка• 14 января 2024
Ответ дляПилосмок працює
А піцу
А салати майонезні
А всякі кекси
Вас заставляют?
У меня тоже 2 мужчин.
Я на диете, муж вчера сделал вафельный торт, ели с малым, меня не заставляли. А можно и купить им кекс, торт.
Но у меня диете с определенным набором продуктов, мне так легче.
автор Пилосмок працює • 14 января 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Окремо
В нас кажуть віддільно
Я живу в Полтаві
Ответ дляЛетюча помилка
Да, мясо, лук, сельдерей и отруби.
Ответ дляПилосмок працює
Так воно все в них калорійне
Вчора була тільки піца і Олівʼє
Сделайте много винегрета без картошки. Себе.
автор Пилосмок працює • 14 января 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Так то цілу добу треба стоять у плити
То мужикам згатуй, то ще і собі
Це тяжко
Я задовбенилась