Іллюха Перчик• 14 января 2024

Як до того що б обмежувати себе в часі перебування в інтернеті?

Здоровенькі були паняночки.Як до того що б обмежувати себе в часі перебування в інтернеті,для покращення психологічного здоров´я?Помітив на собі,що надто довге перебування в інтернеті,робить мене якимось безмотиваційним та апатичним в житті.Коли утримуюсь від користуванням інтернетом чи обмежую себе,з´являється зовсім інший настрій та самопочуття.Що скажете?
Оченьценная• 14 января 2024
Обмежуйте. Дозволяю
Гравіцапа• 14 января 2024
Дети, работа, бытовые вопросы. Так и ограничивается время в интернете. Для меня интернет - отдых, а не зависимость.
Відморожена• 14 января 2024
Я в інтернеті працюю. Якщо обмежу, то буду без роботи, як тоді?
Я натуралка• 14 января 2024
Я на лікарняному сижу, от і не обмежую себе
автор Іллюха Перчик • 14 января 2024
Ответ дляГравіцапа
Добре,а якщо замінити перебування (отдых) в интернете,читанням книг?Цей час буде більш збудовуючим для людини чи ні?
Оченьценная• 14 января 2024
Ответ дляВідморожена
Ви що, не хочете, щоб у Іллюхи покращилось психічне здоров´я?😁
Life is Beautiful• 14 января 2024
Хочу обмежити сидіння на форумі. Яку заміну знайти?
автор Іллюха Перчик • 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Тільки читати книжки.
Теща дочки• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Сидіть на лавці під під´їздом
Додекаэдр• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Вот и я не знаю, чем себя занять вместо пребывания в инете. Особенно зимой
автор Іллюха Перчик • 14 января 2024
Якщо ви не думаєте що це залежність то спробуйте повністю відмовитися від всіх гаджетів та інтернету.Тоді подивитеся чи залежність це чи ні.
Tammy21• 14 января 2024
Привіт, панчику. Обмежуйте. У чому питання? Чи вам компанія потрібна?)
Life is Beautiful• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Тільки читати книжки.
А серіали, кіно, музика?
Готовка, прибирання не підходить, бо це не займає мозок.
Кашка-маняшка• 14 января 2024
Так і є. Інтернет-форуми зло. На минулому тижні вперше за два роки зайшла на порадницю і все, капець,все інше пам´ятаю як в тумані)
автор Іллюха Перчик • 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
А серіали, кіно, музика?
Музику можете послухати класичну а так тільки читати.Починайте з Червоного і Чорного Стендаль.
Відморожена• 14 января 2024
Ответ дляОченьценная
Я хочу щоб він член не називав дітородними органом в усіх темах😬
Life is Beautiful• 14 января 2024
Ответ дляТеща дочки
Сидіть на лавці під під´їздом
16 морозу, не хочу сидіти.
І взагалі не люблю сусідей обговорювати.
автор Іллюха Перчик • 14 января 2024
Ответ дляTammy21
Можна щось придумати,чо нє.
автор Іллюха Перчик • 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
16 морозу, не хочу сидіти.
Дивлячись скільки вам років.
Відморожена• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Можна щось придумати,чо нє.
Іллюха, в інтернеті можна і книги читати, а не тільки тупі відео дивитися
Life is Beautiful• 14 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
Комп´ютерні ігри, але це ще більша зараза, ніж соцмережі. Викликають залежність(
Теща дочки• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
16 морозу, не хочу сидіти.
Обговорюйте вас
Life is Beautiful• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Ні. Там кино та музика є.
автор Іллюха Перчик • 14 января 2024
Ответ дляВідморожена
Як показує правило інтернет повністю відволікає від всього корисного.Починаєш дивитися виключно тупі відео.Радує що хоть наш чат,це розмова інтелектуальна.
Tammy21• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Можна щось придумати,чо нє.
Ок. Перед мною зараз ноут, айпад та три телефони -- працюю та паралельно тут сиджу. Як придумаєте як мені працювати інакше, напишіть, будь ласка) Я б з задоволенням читала у режимі нон стоп, а нє от ето от всьо)
Life is Beautiful• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Читала колись. Не хочу.
автор Іллюха Перчик • 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Інтернет я так розумію був винайдений для того,що б соціальна дистанція мі ж людьми,була збільшена.
Додекаэдр• 14 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Я не играю в компьютерные игры. К тому же это опять связано с гаджетами. А я хотела бы найти для себя занятие, не связанное с гаджетами
Оченьценная• 14 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Можна почати з Червоного і Білого , і без Стендаля
Life is Beautiful• 14 января 2024
Психологічні книги буду читати.
Надо подивитесь Оппенгеймер, досі не подивилась ще.