Луковая• 14 января 2024

Чим лікувати вірус?

Дівчата порадьте чим лікуватись. Чоловіка поклали в лікарню з запаленням легенів амбулаторно. Він там додатково захворів і приніс це все додому. У молодшого 39, у мене все почалось з 38, відчуваю буде те саме. Завтра чоловік поїде в лікарню на пів дня, я боюсь зійду з глузду хвора з дитиною. Що робити? Може спиртного випити чи таблетки якісь? Знаю що чарівної пілюлю не існує, а може є якійсь засіб….
автор Луковая • 15 января 2024
Ответ дляАnnеt
странно. про это в курсе, а про алкоголь не в курсе.
Питання було дещо в іншому.
Аnnеt• 15 января 2024
Ответ дляЛуковая
Питання було дещо в іншому.
выздоравливайте. завтра будет лучше.
автор Луковая • 15 января 2024
Ответ дляАnnеt
выздоравливайте. завтра будет лучше.
Мені б так щоб взагалі добре, але дякую.
Тихомандражная• 15 января 2024
Вірус лікується симптоматично- якщо висока температура-прийміть жарознижувальне, якщо погано збивається - спробуйте чередувати ібупрофенові з парацитамоловими жарозниж..Багато пиття, відлежуйтесь.
Саме зараз у сина під 40 температура (максимум в домашніх умовах було 40,3).
Лікую так,як описала.
Якщо на 3-4ий день не буде покращень-до лікаря і на аналізи.
Швидкого вам з дитиною одужання!
Пацака-задирака• 15 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
аы водкой горячего ребенка отпаивать собрались?

я емли знаю, что вирус, даю всем Новирин. в первый день 4 таблетки, потом по 2- утром и вечером.
хорошо снимают симптомы и убирают темпеиатуру порошковые чаи из аптпки. они идут с парацетамолом и вит М
Хватит уже свой Новирин рекламировать, поверили в его чудодейственную силу - ну и ладно, зачем нести свое невежество в массы
Чу Ча• 15 января 2024
Ответ дляЛуковая
І чому одразу водкой? Є коньяк, ром, джин, сухе вино навіть шампанське.
Никакого спиртного !Вы что ?!Только хуже будет .Если грипп то только помогает один препарат .В первые дни болезни важно начать .Есть тесты в аптеке .Если другой любой вирус ,то покой,сон,много воды ,диета,сорбенты .Нос мыть морской водой и горло полоскать .
Рубаю олівлє• 15 января 2024
Ответ дляЛуковая
Ибупрофен/ парацетамол, новірін, вітамін Ц. Думаю випити новірін як дівчата радили і Ібупрофен.
Ибупроыен и 2 новирина
утром еще два. сразу.
Потом еще два раза по одной таблетке через разные промежутки . растяните до вечера.

ибупроыен пейте если будет температура
Рубаю олівлє• 15 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
замолчите.
автор Луковая • 15 января 2024
Ответ дляТихомандражная
Лікую так,як описала.
Швидкого вам з дитиною одужання!
Дякую.
автор Луковая • 15 января 2024
Випила Ібупрофен і новірін. Дякую всім за поради.
Чумачечая Весна• 15 января 2024
Реально тема була створена для реклами фуфломіцинів. 100% лікарів всього світу кажуть, що це хєрня, але нє… знайдуться ось такі, котрим треба витратити бабло, віддати гроші конторі, яка грає на почуттях людей 🤦‍♀️
бювет_в_обед• 15 января 2024
Ответ дляПацака-задирака
А может хватит людям рот закрывать ? Никто тут ничего не рекламирует . Человек спросил чем лечиться и ему дают советы из собственного опыта . Я тоже вирусы лечу Новирином и он в нашей семье всем помогает . Узнала о нем так же из советов переболевшего человека . И да , у него чудодейственная сила проверенная неоднократно. И почему вы считаете чью то точку зрения и опыт невежеством , а свою истинной ?
Чу Ча• 15 января 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Я згодна з вами ,але і не розумію чому лікарі наші прописують новірін,ізопринозин,гропринозин і це кращі лікарі з імʼям і досвідом ,невже це просто гроші за рекламу від аптек ?
бювет_в_обед• 15 января 2024
Ответ дляЧу Ча
Лично мне его никто не выписывал . Я узнала о нем от человека который болел и он ему очень помог . Попробовала сама , увидела результат и теперь мы всей семьей им лечимся . Тем родным которым рекомендовала тоже помог .
Как_б_не_так• 15 января 2024
Ответ дляЧу Ча
Бо приходить до лікаря медичний представник і насипає у кишеню смаколиків за призначення цих ліків. Вони добре розходяться у сезон застуд, як гарячі пиріжки, і хворіють ними усі, від малечі до старих, тому це універсальні ліки, що добре піднімають продажі. Ніде у світі не призначають противірусні на орві, тому наші люди в шоці, що у Німеччині чи Канаді усе лікують панадолом і свіжим повітрям. І немає списку з сиропів, крапель і таблеток для імунітету.