ЛижТолько• 15 января 2024

Боже, даруй нам новину "Війна закінчилася. Мир на землі навічно. Слава Україні!"

От прокидаюся я завтра зранку- а звідусіль така щаслива новина!

Категорію обрала "замовлення", то то і є замовлення здійснення бажання
Карамелька• 15 января 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Та що той Путін? Помре він, буде наступний. У них вся країна така
і не факт, що він помре, а буде жити ще... ну ви зрозуміли(

Ольга-f5e3• 15 января 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Бронь купил и смело рассуждает, ещё и форму одел военную и тыс сто получает,наверное тероборона
Тыс сто тероборона не получает и не обязательно форму одевать военную чтобы бронь иметь
Карамелька• 15 января 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Ну так а вы что предлагаете, всепропальщица?
Ви можете пояснити Вашу думку?
1. Чим воювати?
2. Як воювати коли не дай Боже закінчиться ’людський ресурс’?
3. Хто заважає сукам кацапським знову прийти коли закінчиться ’людський ресурс’?
Бавовнятий Пупс• 15 января 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Нет. Не Тро. Айти.
У второй подруги муж на заводе, тоже на брони. У них жизнь не изменилась. Разве , что за границу выехать не могут. А так поездочки - Карпаты,Львов,рестораны,кино,кафе.
Ещё и удивляться,чего у меня настроения нет, что надо держаться,верить в хорошее.
Да, у меня муж пока не служит. Но, 500 тыс ведь надо набрать, рано или поздно будет там. Хотя сам он астматик, но будет годен с нашими влк.
Карамелька• 15 января 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Нет. Не Тро. Айти.
а хіба на форумі тут не так же ж?
Бравують, кричать ’не здамося’ і питают чого носи повісили?((((((((((((((((((((((((((((((((((
Пишу, не читаю• 15 января 2024
Ответ дляМайор Медуза
Просто треба уважно слухати путіна, а не всілякі прогнози. Він як каже - так і робить. Просто знайдіть відоси і слухайте, побачите відповіді на всі питання. Він сказав - він готовий до затяжної війни, до 10 років.
Тому просто так на раз два ця війна не закінчиться
Не смішіть. Найшли хто правду завжди каже. Ви рашкасмі передивились? Воно сцикливе, непочало б нічого, якби знало чим це все обернеться для нього. Тому і ходить всюди просить бо нехватає.Зараз він не має як закінчити це все. Перемоги йому не бачити, а відступити це одразу кінець для нього, тому і тяне. Намагається в світі створити хаос, що б відвернути увагу та шукає шляхи як виплутатися з того у що вліз.
ЯяяКакаджамбо• 15 января 2024
Ответ для60 метрів сметани
Там були інші настанови. Однокласниця в Нов Каховці, дуже боялася їх і далі боїться

Ви далі вірите в добрих рузьких. Добрі рузькі це міф
Звісно вірить. Вона ж сама з них і є.
Карамелька• 15 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
а чим це ОБРЕНУЛОСЬ ДДЛЯ НЬОГО?!?!?
KrupinkaSs• 15 января 2024
Ответ дляКарамелька
Скажіть будь ласка - якими ресурсами цю перемогу виборювати?
І чому параша не посуне на нас коли не дай Боже не буде тих, хто зможе воювати?
Та параші треба тільки запастись терпінням і чекати.Наступати в нас немає чим,через пару років не буде ким.Через пару років у нас буде країна пенсіонерів,вдов і сиріт .

ЯяяКакаджамбо• 15 января 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Мабуть десь з Эвропи перемоги хочеться? Чи може чоловіка відправили відвойовувати? Не знаю жодної людини, хто не десь в Закарпатті живе, а на території, яка час від часу обстрілюється та має рідних в армії, які б вірили в перемогу і чекали її. більшість вже реалісти, просто хочуть закінчення. Родич більше року на передовій був, в перемогу не вірить, каже, що ми вже програли. Зараз на ротації, сказав, що якщо знову туди відправлять, краще в тюрму піде. А ви тут з дивану все перемогу чекаєте....
Да-да. Щось такі неіснуючи родичі виключно у всепропальщиц по форумах і є. В реалі щось від жодного не чула, на кого підписана чи знаю.
Почемучка• 15 января 2024
Ответ дляКиця-бриця
Та раша вже трищіть по швам ,скоро їм хана!
Ракеты то давно закончились
Вы правы
Карамелька• 15 января 2024
Ответ дляКиця-бриця
в якому місці вона тріщить?
Карамелька• 15 января 2024
Ответ дляПочемучка
Ракеты то давно закончились
Вы правы
та отож(((((
Почемучка• 15 января 2024
Чем дольше это тянется, тем хуже будет конец и последствия. Не претендую на истину, это мое мнение. Для Украины это могут быть фатальные последствия.
Бавовнятий Пупс• 15 января 2024
Ответ дляКарамелька
а хіба на форумі тут не так же ж?
Ага, 100%.
У однієї знайомої чоловік вже 2 роки служить. Дитина за 2 роки пару днів батька бачила. Ніякого оптимізму. Понівечене життя. А всі сидячі на диванах,керують, до останнього українця.
У нас місцева газета постійно кожен тиждень викладає новини, що хлопців привезли на щиті. Так дивишся - 20-30 років усі. І тільки генерали, влада кричить, що середній вік у армії 40+ років.
Це як середня температура по палаті, разом з командирами напевне, які по кабінетам сидять.
Пишу, не читаю• 15 января 2024
Ответ дляКарамелька
а чим це ОБРЕНУЛОСЬ ДДЛЯ НЬОГО?!?!?
Ви зараз жартуєте? Він не очікував такої поведінки Німеччини і Франції, він не виїзний ( тільки окремі країни), купа внутрішніх проблем: мобікі, продукти, імпорт, технології. Це все наслідки і так швидко, що пам‘ятаю. А ще є багато чого що ми не знаємо.
Бавовнятий Пупс• 15 января 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Тоді заходь, і бери що хочу.
Почемучка• 15 января 2024
Удалено администрацией...
Бавовнятий Пупс• 15 января 2024
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...
Ну Українська влада, теж рубить бабло

Kidstaff Bot• 15 января 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
nadia-74• 15 января 2024
Ответ дляКиця-бриця
Ви що???В мене в Херсоні родичи і я хочу додому.Терористи гатять кожен час по місту ,які роки,тут ледь місяці люди ледь тримаються ,кожен день жертви .
Так,в малих містах немає ппо і вони знищуються .Ще рік неможливо уявити що залишиться від України .
Але навіть після закінчення важко уявити ЩО ДАЛІ.Так як було вже не буде ніколи.Важко уявити що діти підростають і можуть піти воювати.
Прийняті закони це просто жах.
Мандарина• 15 января 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ну Українська влада, теж рубить бабло
По карманам. Какое отношение это имеет к ВПК или даже ВВП? Аж нулевое
Авокада• 15 января 2024
Ответ дляБіле пальто
Его ещё не перевыбрали.
Что вы такое слушали, что ещё и про Петра 1.?
было такое и я слышала.
ему не дает покоя слава того петра, собирателя узких земель(((
Dumky• 15 января 2024
Ответ дляПочемучка
Удалено администрацией...
І які українці хочуть продовження? Українці хочуть щоб кацапи забралися з наших земель тоді настане мир.
SVKisa• 15 января 2024
Ответ дляnavariya
Фентезі? Прогноз: мінімум до 2025 (іноземні спеціалісти).
До 26 уже пишут.
ok1904• 15 января 2024
Ответ дляnadia-74
Прийняті закони це просто жах.
чула від працівника управління нац.грвадії, що в такому режимі Україна може жити відносно спокійно 10 років
Джеральдина.• 15 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
У той советчицы брат погиб. Практически все, кто потерял уже кого-то, очень категорично настроены. И их можно понять
Тогда пусть сами и отправляются на фронт, когда кто-то погиб это не лично свою жизнь отдать, и своих детей сиротами сделать. Категоричные такие на форуме на диване
Ms. Wonka• 15 января 2024
Ответ дляok1904
В каком режиме? Уничтожения с лица Земли наших городов? 10 лет?
Nata2907• 15 января 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
самі ви неіснуючі... з дивану конешно воно видніше
Дана-Нирвана• 15 января 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Нет. Не Тро. Айти.
А когда это у нас айтишникам бронь стали давать? Тут даже тем, кто на оборонку работает (не путать с бизнесменами, которые выигрывают тендеры, а потом деньги крадут), с трудом дают, и то на полгода. А потом вопрос, продлят или нет. И условия жёсткие - только для трети сотрудников предприятия бронь возможна. Остальные должны ждать повестку