Стигла полуниця• Изменено 15 января 2024
Подарунок! Хочу купити крісло комп´ютерне чоловіку.
Що порадите? В юске є зараз скидки на крісло 8900 повна вартість ( зі скидкою 5000), а може в офіс центрі краще?
Свисток ля-минор• 15 января 2024
Краще, це коли взяли чоловіка і відвели його посидіти в тих кріслах, що б обрати те, яке йому буде комфортніше. Ото було б краще..
Гжегож Бженчишчикевич• 15 января 2024
Примерка нужна точно. Особенно если у человека вес не бараний. Или есть нюансы со спиной.