Ніколь22• 15 января 2024

Написання курсових та дипломних робіт

Доброго дня!
Як Ви думаєте, написання курсових, дипломних робіт це прибутково?
TaFo• 15 января 2024
а що для всс прибутковість?

wer-inn• 15 января 2024
Да, но среди своих лучше, моему сыну написали, еще и список вопросов дали на защиту))) там все в доле
автор Ніколь22 • 15 января 2024
Ответ дляTaFo
а що для всс прибутковість?
Можливість нормально заробляти. Я колись займалась написанням, але ставила низькі ціни, роботу натомимість виконувала завжди якісно.
TaFo• 15 января 2024
Ответ дляНіколь22
так проведіть аналіз. будете орієнтуватись в цінах. але я, наприклад, не уявляю, де такі об´явки розміщують, щоб їх побачили студенти.
пробуйте це ж не потребує витрат
Ms. Wonka• 15 января 2024
ИИ это бесплатно напишет.
TaFo• 15 января 2024
Ответ дляMs. Wonka
ИИ это бесплатно напишет.
і хто з ним мудохається? щоб отримати якісний продукт від ІІ треба витратити чимало чусу і дути в змозі коректувати його проміжні видачі
ElenaMari• 15 января 2024
Ответ дляНіколь22
Подружка дипломную покупала в 2009 года 400 баксов, это для вас мало?
автор Ніколь22 • 15 января 2024
Ответ дляElenaMari
Я не ставила таких цін
ЛисаЛилу• 15 января 2024
работа сезонная. и в сезон защит вы 100 штук не напишете. Т.к требования ужесточаются и антиплагиат надо пройти. Искать самостоятельно студентов - сложно. А через посредника - очень низкая оплата выходит. А еще это и непорядочно.

мама Людмила• 15 января 2024
Написання таких робіт потребує не людини з вулиці, а з кола викладачів або студентів у відповідній спеціальності, або ж людей в яких викладач впевнений. Кантакти осіб, які потребують такої допомоги (написати диплом за гроші) з неба не впадуть. Вас мають їм порекомендувати. Якщо з цим проблем немає, то вперед!
Важливий нюанс - знати всі вимоги конкретно тих викладачів, що будуть приймати, підписувати роботу, та сидіти на захисті. У кожного викладача є свої нюанси, дотримання ГОСТів, нормативів та інші власні фішки...
Не рекомендую приховувати вашу діяльність від викладачів та комісії. Бо якщо метою буде довести, що робота куплена студентом це зроблять обов´язково. Краще, отримавши такий підробіток консультуватися з керівником роботи, а не зі студентом.
мама Людмила• 15 января 2024
... і так, це робота сезонна. Загалом ви будете місяць-півтора напружено працювати, майже без сну (залежить від кількості робіт, що будете виконувати) . Потім пів року тишини від студентів. А потім знову все по колу...

Дохід - коли діло буде доходити до захисту ))) ви вже казатимете собі, що не хочу ніяких грошей, хочу спати ))) і до коханого, до родини, у відпустку (в кожного по різному)
Але за отримані кошти дійсно можна і в відпустку, і новий ноутбук за потреби, чи щось, що не можете собі дозволити зі щомісячної зарплатні.

Поки не спробуєте, то не зрозумієте для себе, наскільки воно вам потрібно.

Бажаю успіху! Шлях долає людина, що рухається вперед!